Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Pavel Šmerda: Tři otázky pro muže v pozadí soutěže Dívka ČR

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že soutěž Dívka ČR stojí a padá se samými krásnými ženami, jako je ředitelka soutěže Aneta Kuklínková, její pravá ruka Denisa Biskupová a dvorní choreografka Edita Baráková, my víme, že podstatným členem týmu je také muž.

Jmenuje se Pavel Šmerda a bude dnes odpovídat na otázky ohledně finále soutěže, které už je skutečně za pár…  

Pavel Šmerda: Tři otázky pro muže v pozadí soutěže Dívka ČR

Pavle, letos se finále přesunulo do brněnské metropole. Proč jste se k tomu kroku odhodlali a jak jste prozatím se změnou spokojeni?
Jeden z našich generálních partnerů viděl loňské finále, moc se mu líbilo, a krátce po jeho skončení jsme od něj dostali nabídku na možnost přesunout galavečer do Boby centra. Vzali jsme si chvilku na rozmyšlenou, poradili se s našimi významnými sponzory a šli jsme do toho. Je to pro nás obrovská výzva a splnění našeho snu. Nezastírám, že nám to přináší spoustu práce navíc, ale je to příjemná práce na něčem, co jsme si moc přáli...

Prozraďte našim čtenářům, co vše vám vlastně v rámci soutěže Dívka ČR leží na bedrech…
Je toho docela hodně. Od zajišťování soustředění, jednání se sponzory a partnery, psaní tiskových zpráv a propagaci, až po komunikaci s týmem, finalistkami a další desítky a desítky dalších menších či větších úkolů…  Rád bych řekl, že jsem vděčný za to, že mě před čtyřmi lety Anetka Kuklínková oslovila a přizvala ke spolupráci na tomto projektu. Je to moje srdcová záležitost a vážím si toho, že mohu pracovat na soutěži Dívka České republiky.

Pavel Šmerda: Tři otázky pro muže v pozadí soutěže Dívka ČR

Na co vše se mohou návštěvníci letošního finále těšit? Kdo zasedne v porotě a jaké hosty jste pozvali na doprovodný program?
Jen zopakuji, že finálový galavečer sedmého ročníku soutěže Dívka České republiky – Hledáme sympatickou sportující slečnu se koná v úterý 27. 9. 2016 v 19.30 v Boby centru v Brně. Součástí finálového galavečera bude nejen soutěž osmi krásných finalistek hlavní kategorie ve věku 16-22 let a malých Princezen ve věku 7-9 let, ale také vystoupení zpěváků Marka Ztraceného a Pavla Callty. Večer moderuje Ondra Urban, v porotě zasednou kromě zástupců organizátorů soutěže a partnerů také významní hosté, mimo jiných i patronka letošního ročníku soutěže, herečka Andrea Kerestešová. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro.

Vše o soutěži Dívka ČR na Aerobic.cz

 

17. 09. 2016, 13.18:32

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist