Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Padají vám vlasy? Zkuste tablety Evahairs!

Společnost CYNDICATE přichází na český trh s ryze českou novinkou, tabletami Evahairs. Jedná se o nejnovější exkluzivní potravinový doplněk s komplexním obsahem aktivních účinných látek, který dlouhodobě Padají vám vlasy? Zkuste tablety Evahairs! a cíleně vyživuje vlasy, podporuje a obnovuje jejich růst, omezujevypadávání a stejně tak vyživuje a posiluje nehty a pokožku.

Složení potravinového doplňku Evahairs vychází z dlouholetých poznatků a výsledků vědeckého výzkumu, účinky látek v tabletách jsou ověřené. Pro dosažení maximální účinnosti výrobku Evahairs je hlavní účinná látka hydrolyzovaný kolagen, doplněna o další důležité pomocné látky: glukosamin dodává vlasům, nehtům, pokožce a pojivovým tkáním jejich pružnost; inositol se podílí na zdravém stavu pokožky a vlasů, snižuje hladinu cholesterolu
a šetří bílkoviny (aminokyseliny) při redukčních dietách; kyselina askorbová (vitamin C) je klíčová pro novotvorbu pojivové tkáně; zinek mimo jiné podporuje novotvorbu bílkovin a pojivové tkáně, zabraňuje tvorbě bílých skvrn na nehtech a tvorbě akné; lysin je významnou aminokyselinou pro tvorbu pojivové tkáně a především zvýšení její pevnost; extrakt zeleného čaje omezuje rozpad pojivové tkáně, zlepšuje prokrvení; niacin ovlivňuje prokrvení tkáně, je to vitamin nutný pro tvorbu bílkovin; biotin podporuje zdravý stav kůže, slizničních membrán a vlasů; vitamin A ovlivňuje tvorbu proteoglykanů a bílkovin; kyselina listová je nutná pro tvorbu bílkovin; riboflavin přispívá k zachování zdravé kůže a sliznic a v neposlední řadě jód, který podporuje novotvorbu bílkovin.

Potravinový doplněk Evahairs je dostupný v balení s obsahem 90 tablet a jeho orientační maloobchodní cena je 259 Kč. K dostání v lékárnách a na internetu, například na www.eva-shop.cz.Při vážnějších problémech je doporučená kúra tři měsíce.

Poznámka redakce: Společnost CYNDICATE, výhradní dovozce Eva Cosmetics a Hellerdent, nabízí mimo jiné také Eva Bělicí zubní pudry a Bělicí zubní pero White & Go značky Hellerdent. Pudry nejenže efektivně odstraňují žluté zabarvení zubů a plak, ale zároveň preventivně působí proti zánětu dásní, paradentóze, krvácení dásní, pomáhají odstranit zubní kámen a desinfikují ústní dutinu. Bělící pero White & Go přináší profesionální vybělení zubů až o čtyři odstíny s viditelnými výsledky již po 2 - 4 dnech používání. Pero má navíc antibakteriální účinky a poskytuje prevenci proti paradentóze. K dostání opět na www.eva-shop.cz.

 

08. 03. 2014, 19.26:00

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist