Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Ostrava: železné srdce České republiky

Ostrava, třetí největší město v České republice, bývá mnohdy označována jako železné srdce České republiky. Neobvyklé industriální památky, svébytný architektonický ráz, ale i bohatý výběr aktivit pro volný čas činí z Ostravy atraktivní místo nejen pro milovníky starodávných dolů. Pohodlně a rychle se lze do Ostravy dostat Pendolinem s Českými drahami, a to nejen z Prahy, Pardubic a Olomouce, ale také ze vzdálenějších měst v západních Čechách.

Cesta Pendolinem do Ostravy je velice rychlá: z Prahy trvá asi 3 hodiny, z Pardubic o hodinu méně a z Olomouce jen 45 minut. Dva páry spojů SC Pendolino jezdí přímo ze západních Čech. Z Plzně trvá cesta asi 4 hodiny a 40 minut a 570 kilometrů dlouhou trasu z Chebu zvládne pendolino za necelých 6 hodin.

České dráhy: Lepší cesta každý den

Nejmodernější vlakové soupravy ČD: Komfort, bezpečnost, profesionální palubní personál, ergonomická pohodlná sedadla, klimatizace, Wi-Fi připojení na vybraných spojích zdarma, skvělý catering připravovaný šéfkuchařem Jaroslavem Sapíkem, to jsou hlavní benefity poskytované cestujícím ČD. Více na www.cd.cz.

Ostrava: železné srdce České republiky

OSTRAVSKÁ ZASTAVENÍ NA AEROBIC.cz:

 

15. 10. 2015, 12.08:27

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist