Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Ohlédnutí za Goram aerobic tour

Jak nejlépe využít volný víkend? Jet na hezký výlet, poznat nějaká zajímavá místa a lidi, pobavit se..., zkrátka mít skvělý pocit z toho, že jsem nepromarnila čas u televize nebo s žehličkou v ruce, ale naopak – že jsem pro sebe udělala něco dobrého. To všechno si říkám docela často, ale málokdy se mi to splní. Sobota 4. 11. byla ale výjimka!

Zúčastnila jsem se akce „GORAM AEROBIC TOUR“, která po několika měsících ve velkých městech ČR vyvrcholila 4. 11.ve sportovní hale Sparty Praha. Přiznávám, že aerobik „naživo“ podle Olgy Šípkové, jsem měla možnost poprvé vyzkoušet až tady. Malé obavy z obtížné sestavy jsem měla, ale věřila jsem, že tato osobnost českého aerobiku naučí náročnější choreografii každého. Nezklamala mě! Sestava byla pestrá, hodně taneční, plynule na sebe prvky navazovaly, takže se nám „tančilo“ bez problémů a celou choreografii jsme si skvěle užili. 

Sympatická byla i Monika Krajčová, která měla hodinu posilovací. Hudba, cvičení, nálada – nic nemělo chybu. Pro mě osobně byla moc příjemná hodina strečinku opět s Olgou Šípkovou. Zopakovala jsem si některé cviky a pozice z jógy, příjemně jsem se protáhla a maximálně se uvolnila i psychicky. Co mě ale výborně pobavilo, byla jednotlivá exibiční vystoupení mladých a úspěšných reprezentantů v aerobiku. Nezapomenutelné bylo „Labutí jezero“, při kterém se pokochal úplně každý (každá!). 

Soutěžní finálové kolo v aerobiku, kde se zvolilo pět nejlepších dívek, jsem absolvovala sice pouze jako divačka, ale opravdu jsem se holkám obdivovala. Sestava s Davidem Hufem byla velmi zajímavá, také hodně taneční, prvky „neokoukané“, obtížnější na zapamatování, ale výborně metodicky promyšlené. Holky byly šikovné, sestavu se naučily rychle a odcvičily ji jako jeden člověk - pěkně se na to všechno dívalo.

Celá tato akce byla dobře organizovaná. Velmi milým překvapením bylo mnoho soutěží, při kterých se vyhrávala spousta krásných a užitečných cen. Já konkrétně jsem vyhrála CD s hudbou pro aerobic, toaletní vodu pro sebe i pro mého partnera, takže radost jsem neměla jen já :-). Sprchové gely i další drobné dárečky také zpříjemnily celou tuto akci.Všichni se úžasně bavili a bylo vidět, že aerobik dělají s opravdovým nadšením a láskou. Už teď se moc těším na další takovou akci! Přijďte taky, nebudete litovat!!!

 

text: Mgr. Jitka Danková , foto: archiv – 26. 11. 2006

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist