Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Objevte v roce 2016 místa, kde zazářily světové hvězdy hollywoodských trháků

Interaktivní mobilní aplikace Czech Film Trips funguje od června 2015 jako průvodce lokacemi, které si filmové štáby zvolily pro natočení svých kultovních snímků.

Cestovat je možné po více jak pěti stech filmových lokacích. Zároveň je připraveno také 20 výletů, které vybírají ta nejlepší filmová místa a nejoblíbenější filmy. S doporučenými tipy pro rodiny můžete navštívit například Český ráj v rámci výletu „Prázdniny malého Vaška“ a vydat se po stopách filmu Jak dostat tatínka do polepšovny.

Objevte v roce 2016 místa, kde zazářily světové hvězdy hollywoodských trháků

Filmové fajnšmekry jistě potěší výlet „Hollywoodská Praha“, který představí místa, kde se proháněl agent s povolením zabíjet, zpívala světoznámá šansoniérka Edith Piaf, nebo kde „čaroval“ Edward Norton ve filmu Iluzionista.

Mobilní aplikace Czech Film Trips  je ke stažení zdarma pro uživatele iOS i Android a je k dispozici v několika jazykových mutacích – češtině, angličtině, němčině a polštině. Uživatelé si mohou vytvořit vlastní cestovatelský profil a mít tak všechny své oblíbené položky doslova jako  na dlani – za každou navštívenou lokaci mohou navíc získat body, zasoutěžit si s dalšími aktivními fanoušky kinematografie nebo sdílet cestovatelské úspěchy s přáteli.

Nabídkou tipů na jednotlivá filmová místa to ale zdaleka nekončí. „V aplikaci Czech Film Trips jsme ke každé lokalitě připravili navíc další filmové speciality. Uživatel se dozví zajímavosti z natáčení, nebo si může prohlédnout fotografie přímo z filmu. U mnohých snímků si lze přehrát videoukázky a porovnat záběry s reálnou podobu lokace přímo na místě,“ doplňuje Monika Palatková, generální ředitelka agentury CzechTourism.  

 

07. 12. 2015, 19.00:21

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist