Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Novou Beautyambasadorkou Braun se stala Jessica Alba

Novou Beautyambasadorkou Braun se stala Jessica AlbaNovou Beautyambasadorkou Braun se stala Jessica AlbaNovou Beautyambasadorkou Braun se stala Jessica Alba

Herečka, která byla v minulosti nominována na cenu Zlatý glóbus, od března 2014 vystupuje  v nové reklamní kampani značky Braun, která využije TV, tisk a online média, stejně jako reklamy v místě prodeje.

„Jessica Alba je silná, cílevědomá žena, které záleží na druhých, a je proto ideální ambasadorkou. Jejím úkolem bude hovořit o vlivu, jaký má krása a naše produkty na to, aby se každá žena cítila co nejlépe. Braun si na Jessice cení především grácie, s jakou zvládá náročnou práci herečky a ještě náročnější roli dobré matky,” uvedla Alessandra Dolfini, globální marketingová ředitelka značky Braun.

Poselství značky Braun spočívá ve vývoji přístrojů, jež zmáčknutím tlačítka boří bariéry stojící v cestě za krásnými vlasy a pokožkou. Cílem značky Braun je umožnit ženám, aby se samy sobě líbily a navenek vyzařovaly sebedůvěru, která jde ruku v ruce s pocitem, že jste krásná. Jessica je ideální ženou, s jejíž pomocí může značka Braun tuto vizi komunikovat.

 

25. 03. 2014, 21.18:34

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist