Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Noviny Get In Balance

Jedinečností na českém mediálním trhu jsou noviny Get In Balance, noviny vašeho životního stylu. Otevřou vám obzor, každému však nechají vlastní názor, a hlavně - inspirují vás. Cílem novin je přinášet nejnovější informace o zdravém životním stylu, pohybu, správném způsobu stravování, relaxaci, a také pootevřít tajuplná zákoutí psychologie, astrologie, fengshuej, jógy a powerjógy.

- První noviny o józe na českém trhu!
- První noviny o životním stylu!
- První noviny, které nevyhodíte a budete se k nim vracet!

V distribuci ZDARMA v obchodních řetězcích TESCO po celé ČR, ve vybraných fitness centrech a na Body & Mind akcích. Noviny můžete dostávat do schránky pouze za poštovné.

Slovo vydavatele Václava Krejčíka, Power Yoga Akademie, s.r.o.
„Jsem člověk plně si uvědomující současnost, dobu, ve které žiji. Rád pracuji, cestuji. Užívám si dobrého jídla, mám rád dobré víno. Raduji se, že vyjde ráno slunce, že se večer měsíc dívá do mého okna, a když usínám, mám hlavu čistou a jsem odpočatý. Jsem rád v klidu a v pohodě. Jednoho dne jsem se nechal unést krásou powerjógy. Nevěřil jsem, do jakých sfér mě zavede. Netušil jsem, jak mně může pomoci poodkrýt tajemství sebe samého. Nenapadlo mě, že mi pomůže komunikovat s okolím a být zodpovědný za to, kdo jsem, co a jak dělám. Nevěděl jsem, že i zdánlivě nenáročný pohyb mi otevře cestu k objevení vnitřního klidu. Powerjóga mi dala nadhled. Umožnila mi být tady a teď. Mám chuť své pocity sdělit a představit svou vizi zdravého životního stylu. A tak přivést i k vám to, co mám rád. Své vlastní zkušenosti, stejně jako zkušenosti mých přátel a kolegů. Příběhy, cesty a zákoutí světa, toho konkrétního, ale i toho, který je v nás, okolo nás, a my ho jen očima nevidíme. Přiblížit se ke kráse, dotknout se energie a procítit ji ve svém těle a mysli. Žít, užívat si čas, který máme a mít radost z každého dne.“

 

02. 03. 2008, 12.45:39

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist