Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

NOVÁ KOLEKCE DRAPS 2010/2011

Neváhejte! Inspirujte se novou kolekcí k podzimním nákupům.

Draps, s.r.o., je přední český výrobce oblečení pro sport a volný čas, který navzdory všeobecnému trendu veškeré své výrobky i nadále vyrábí v České republice. Kolekce DRAPS zahrnuje oblečení a doplňky pro nejrůznější sporty, zejména pro aerobik, fitness či běh, ale i oblečení pro turistiku, in- line, tenis, squash, a další. Vedle sportovní kolekce je pod značkou DRAPS vyráběno také elegantní a pohodlné oblečení pro volný čas.

Důraz je kladen především na kvalitu, originalitu, pohodlné nošení ale zároveň na vysoce moderní a elegantní design oblečení, který je podporován neustálou obměnou sortimentu z hlediska materiálů i střihů. 

V  kolekci PODZIM - ZIMA 2010 byly použity exkluzivní materiály s vynikajícími technickými vlastnostmi. Mezi ně patří materiál s úpravou Aquamove s výborným odvodem vlhkosti, síťovaný funkční materiál Supplex použitý na efektních a zátěžových místech a materiál Coolmax Fresh se stříbrnými ionty.

Oblečení značky  DRAPS je možné objednat prostřednictvím e-shopu na stránkách www.draps.cz, kde najdete kompletní nabídku produktů, nebo ve značkových prodejnách firmy DRAPS.

Více informací najdete na www.draps.cz

img00009.jpg

Draps je partnerem Aerobic.cz

 

19. 09. 2010, 20.04:55

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist