Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Nike ve spolupráci s londýnským obchodním domem Liberty přichází s novou letní kolekcí

KOLEKCE LIBERTY X NIKE SPORTSWEAR

Limitovaná edice KOLEKCE LIBERTY X NIKE SPORTSWEAR představuje klasické modely Nike z její 40leté historie s kultovním potiskem Liberty.

Model Dunk Sky High - tradiční model Nike Dunk High, jehož patní část je uvnitř zvýšená ve stylu bot s platformou.

Tenisky Nike Cortez měly premiéru v roce 1972. Jednalo se o první běžecké boty Nike a vůbec o nejrychlejší boty na dráze. Letos model Cortez slaví své 40. výročí
a v současné době je součástí volnočasové kolekce.

Air Max 1 – v roce 1987 se jednalo o první boty Nike s viditelnou jednotkou Air, které ve své době měly nejlepší tlumení. Dnes jsou kultovní streetwearovou klasikou s Liberty  potiskem s kašmírovým vzorem Lagos Laurel Liberty v barvě císařské fialové (Imperial Purple).

Nike Free 5.0 -  v roce 2004 přišla Nike s dalším revolučním pokrokem –  představila novou technologii Nike Free. Boty Nike Free mají po celé délce i šířce podrážky řezy, které dovolují mnohem větší rozsah pohybu, flexibilitu, a díky tomu imitují pocit chůze naboso.

Kolekce Nike Liberty 2012 bude k dostání od 15. května 2012 pouze v Ikonik coolture store.  Rolí ambasadorek kolekce Nike Liberty pro ČR se zhostily zpěvačka Tereza Černochová a moderátorka Leny Trčková (viz fotogalerie).

 

16. 05. 2012, 12.14:42

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist