Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Nepostradatelný David Huf po roce aneb pozvánka na druhý ročník akce, která se původně neměla opakovat

Když jsem před více jak rokem seděla u rozhovoru s Davidem Hufem, abychom si povídali o jeho plánovaném projektu Nepostradatelní, doufali jsme, že se akce bude líbit. Ohlasy předčily naše očekávání, a tak je tu po roce další ročník.

Z nápadu, který měl být původně spíše recesí, se tak zřejmě stane hezká tradice. A to díky vám, čtenářům Aerobic.cz, kteří jste si ten první ročník užili a svým nadšením přiměli kluky, aby se opět sešli a předvedli svou show.

A co David Huf? Jak se měl celý ten rok?
Začátek roku 2016 byl ve znamení akce Tělo a mysl tour s Olgou Šípkovou, při kterém jsme si potvrdili, že tělo a mysl skutečně pracují jako celek. Zúročili jsme při něm svou práci na osobním rozvoji a měli fantastické zpětné vazby.

Díky Nepostradatelným a zmíněnému tour jsem dostal opět větší chuť do cvičení. Myslím, že v tom mě ovlivnila hodně hlavně Olča, s kterou jsem v rámci tour trávil hodně času. Takže díky ní jsem se vrátil k vedení skupinových lekcí. A mám chuť se naučit něco nového, láká mne absolvovat školení deepWORK.

Jinak stále organizujeme projekty pro aktivní seniory a nově jsem otevřel v Praze 10 Fit studio Kolovraty, kde se mi moc líbí. Je menší, takové komunitní, přátelské. Je to pro mě nová výzva.

Co děláš v těchto podzimních dnech?
Připravujeme se na Nepostradatelné – viz pozdrav pro Aerobic.cz. A pak jsem samozřejmě fandil Olze v soutěži StarDance, kde jsem fungoval jako podpora ze zákulisí (smích).

A prozradíš něco z plánů na příští rok?
Opět s Olčou připravujeme akce, včetně jednoho překvapení, o kterém se včas dovíte na Aerobic.cz. A hned na začátku roku – to už můžu prozradit, to bude společný víkendový pobyt plný pohybu a relaxace na těle i na duši.

Nepostradatelný David Huf po roce aneb pozvánka na druhý ročník akce, která se původně neměla opakovat

 

31. 10. 2016, 19.01:14

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist