Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Nenechte si ubližovat

Kurzy sebeobrany proběhnou 8. března 2014 od 13:00 v Praze, Hradci Králové a Liberci. Účastnice se mohou těšit na výuku nejúčinnějšího sebeobranného systému na světě Krav Maga. Vstupné na tříhodinový seminár je 100 Kč a celý výtěžek z něj poputuje na konto veřejné sbírky AVON proti domácímu násilí. Vybrané finanční prostředky budou použity na podporu dalších charitativních aktivit v oblasti prevence násilí na ženách.
Součástí pražského semináře je také večerní party „Nenechte si ubližovat,“ která proběhne v P.M. clubu od 20:30. Akce se zúčastní zpěvačka Dannie, DJ Robot a také herečky a ambasadorky projektu Nenechte si ubližovat Aneta Krejčíková a Patricie Solaříková. Účastnice seminářů mají vstup zdarma, ostatní 100 Kč.
Workshopy „Nenechte si ubližovat“ jsou vyústěním stejnojmenné kampaně, která běží na Facebooku a YouTube od listopadu minulého roku. Tato kampaň formou 5 krátkých filmů radí, jak se chovat v krizových situacích, jako jsou domácí násilí, stalking nebo znásilnění. Videa již shlédlo více než 45 tisíc uživatelů.
Více najdete na www.nenechtesiublizovat.cz

 

06. 03. 2014, 14.15:59

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist