Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Největší termální oblast v Evropě leží v Bavorském regionu golfu a vědci nyní přišli na to, proč se tady návštěvníci cítí tak dobře

Termální prameny jim totiž pomáhají zbavit se stresu. Nechte na své tělo dopadat jarní sluneční paprsky, zatímco relaxujete ve venkovních bazénech nebo se projíždíte loďkou po Dunaji, Isaru, Rottu nebo Innu.

Existuje hned několik důvodů, proč se minerální vodě v lázeňských bazénech v Bad Füssing, Bad Griesbach, Bad Birnbach,Bad Gögging a Bad Abbach říká „tekuté zlato”. Termální prameny objevili dělníci, když pod zemí marně hledali ropu. Ačkoli ji tenkrát nenašli, nikomu to vlastně nevadí. Termální prameny do regionu nalákají tisíce návštěvníků ročně – lázně drží evropský rekord v počtu rezervovaných nocí. Zdejší prameny jsou jedny z nejteplejších, které se v centrální Evropě používají pro takzvanou balneoterapii. Zároveň je to jedno z nejstarších německých lázeňských středisek vůbec.

Návštěvníci mají k dispozici více než 20 000 metrů čtverečních bazénů, každý má tak dostatek místa pro ničím nerušenou jarní relaxaci v horké vodě, která odbourává stres. Kromě toho koupání v termálních pramenech pomáhá zmírnit ortopedické problémy, jako je revma, bolesti kloubů nebo páteře.

 

06. 04. 2016, 17.49:31

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist