Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Nejlepší vánoční dárky pro každého od značky Philips

Nejlepší vánoční dárky pro každého od značky Philips
Nejlepší vánoční dárky pro každého od značky Philips
Nejlepší vánoční dárky pro každého od značky Philips
Nejlepší vánoční dárky pro každého od značky Philips
Nejlepší vánoční dárky pro každého od značky Philips

Podívejte se na pár tipů na vánoční dárky. Navíc nepřehledněte speciální promo akci „Záruka vrácení peněz 90 dnů“: Pokud si zákazník v období do 31. 1. 2014 zakoupí jakýkoliv Philips kuchyňský robot, tyčový mixér, ruční šlehač, odšťavňovač, mixér, epilátor (mimo IPL Philips Lumea), fén, žehličku na vlasy, kulmu, vysavač, žehličku, dětskou chůvičku Philips Avent, nebo přístroj Philips Sonicare a výrobek nesplní jeho očekávání, stačí jej během 90 dnů od zakoupení zaslat spolu s originálem účtenky a s vyplněným kuponem z promo letáčku na uvedenou adresu - více na www.philips.cz.

PRO MANŽELA: Skvělé oholení

Holicí strojek Philips SensoTouch 3D (RQ1295) kombinuje výhody přístroje, který zajistí nejdokonalejší hladké oholení a zastřihovače, se kterým na své tváři zvládnete vykouzlit téměř cokoli. Systém GyroFlex 3D sleduje každou křivku tváře a holicí hlavy UltraTrack oholí všech vousy několika málo tahy. Součástí balení je navíc systém JetClean, který pomáhá udržovat strojek čistý a připravený k okamžitému použití. Orientační maloobchodní cena je 9 999 Kč.

PRO MANŽELKU: zdravější vysoušení vlasů

Vysoušeč vlasů Philips ProCare (HP8260) s příkonem 2 300 W disponuje  unikátní technologií ThermoProtect, která přináší vlasům optimální teplotu vysoušení. Poskytuje tak dokonalejší ochranu před přehřátím a ponechává vlasům jejich přirozenou vlhkost. S vysoušečem Philips ProCare můžete také díky ionizační technologii zapomenout na krepaté a zelektrizované vlasy. Z vysoušeče putuje proud záporně nabitých iontů, které eliminují statickou elektřinu. Vlasy tak zůstávají na pohled i na dotek jemné, pružné a lesklé. Vysoušeč má 6 flexibilních nastavení rychlosti foukání a teploty, abyste vždy dosáhli ideálního výsledku. K maximální péči přispívá rovněž keramický topný prvek vydávající infračervené teplo velkého dosahu, které zajišťuje jemné zahřívání napomáhající ochraně vlasů a bránící přesoušení, bez kompromisu na rychlost či efektivitu. Součástí vysoušeče je jak úzká tvarovací koncovka, tak i objemový difuzér, používání zpříjemní 2,5 m dlouhá síťová šňůra. Orientační maloobchodní cena je 1 399 Kč.

PRO SYNA: Skvěle upravená bradka a dokonale střižené vlasy bez nutné asistence


Akumulátorový zastřihovač Philips Styleshaver (QS6140) nabízí vše, co je potřeba k vytvoření stylové bradky, upravenému strništi nebo dokonale oholené tváři. Disponuje mimo jiné oboustranným zastřihovačem. Zatímco na jedné straně je široký 32 mm, druhá strana nabízí 15 mm široký přesný zastřihovač, ideální pro tvarování ornamentů nebo zastřihování špatně dostupných míst, např. pod nosem a kolem úst. Součástí je také odnímatelný hřebenový 32 mm široký nástavec. Ten velmi jednoduše za pomoci otáčení kolečka umožňuje zvolit jednu z variant nastavení délky v rozmezí od 0,5 mm do 10 mm.  Na druhé straně nového oboustranného zastřihovače Philips QS6140 je k dispozici holicí strojek s dvojitou planžetou usnadňující vyčištění strniště okolo bradky, dokonce i na krku. Střední zastřihovač zachycuje delší, tužší vousy a dvě plovoucí planžety vše ostatní dokonale hladce oholí. Součástí balení nového zastřihovače Philips QS6140 je podstavec pro dobíjení a skladování, přičemž 4 hodiny nabíjení zajistí 50 minut nepřetržitého provozu. O stavu nabití informuje kontrolka, která při stavu nabití svítí modře nebo bliká oranžově, když zbývá posledních 10 minut do vybití. Orientační maloobchodní cena je 2 199 Kč.

PRO DCERU: trendy účes za pár okamžiků

Kónická kulma Philips ProCare (HP8619) disponuje válcem o šířce 13 – 25 mm, jehož jemný sametový povrch Soft Touch poskytuje dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Ženy tak mohou s jistotou, pohodlně a bezpečně upravovat své vlasy, a to i na těžko přístupných místech. Tato vrstva zároveň chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem prsty, uši, krk a vlasovou pokožku. Orientační maloobchodní cena je 1 199 Kč.

RODINNÝ DÁREK: Rychlá příprava chutných pokrmů

Philips MultiCooker (HD3037) s příkonem 980 W a objemem pět litrů nabízí 12 přednastavených menu. Během vaření bez problémů supluje klasický hrnec, parní hrnec, pánvičku či troubu. Integrovaný mikroprocesor zajišťuje snadnou přípravu pokrmů, přičemž specializované programy a počítačové řízení pomáhají zachovávat jejich nutriční hodnoty. MultiCooker je vybaven funkcí 3D ohřevu, který zaručuje rovnoměrný rozvod tepla a přípravu jídla s chutnějším výsledkem. Součástí hrnce je časovač s 24 hodinovým cyklem s možností odloženého startu zaručující, že jídlo bude připraveno přesně, kdy je potřeba. Orientační maloobchodní cena je 3 499 Kč.

 

12. 12. 2013, 17.01:11

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist