Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Nejlepší knihy na dovolenou 2012

Nataša Dragnić: Každý den, každou hodinu - úchvatný román chorvatské autorky a rozhodně žádná červená knihovna! (Mladá fronta)Markéta Vostrá: Znamení v nás – skvělé čtení na pláž, které vás pobaví i poučí. Známá pražská kartářka „rozkládá karty osudu“ pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. (Meduňka)   Salmela Alexandra: 27 aneb Smrt vás proslaví - Angie je 27 let. Studuje finštinu v Praze, ale má pocit, že žije nenaplněný život – přelomový rok, ve kterém zemřel Jimi Hendrix, Janis Joplin i Kurt Cobain (Argo)
Katarina Michel:  Bachovy květové esence od A do Z (Metafora)Ruediger Schache: Tajemství Boha - Cesta duše Stvořením -  autor odhaluje pravdu, která je společná všem náboženstvím, filozofiím a duchovním tradicím. (Ikar)Mireille Guilianová - Francouzky netloustnou: kuchařka - recepty na snídaně, obědy i večeře (Ikar)
Terry a Linda Jamisonovy – „paranormální dvojčata“ Paranormální inteligence IQ + EQ = PSI-QPetr Kolečko a Jan Prušinovský: Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka - beletrizovaný scénář filmu Okresní přebor, který vychází z dnes již kultovního stejnojmenného seriálu. (Mladá fronta)Ines de la Fressange: Se šarmem Pařížanky - dokonalý průvodce světem francouzské elegance, typického šarmu a joie de vivre (Knižní klub)

Vybrali jsme pro vás několik zajímavých knížek, které vám zpříjemní chvíle na dovolené. Hodí se do vlaku, na pláž i do hotelového pokoje.

Tip čtenáře Jiřího:

AlexandaSalmela  -  27 aneb  Smrt vás proslaví
Netradiční ženský román z nakladatelství ARGO, postavený na autobiografickém základě.
Na knize - kromě toho, že je nadmíru dobrá- je mimořádně zajímavá autorka. Alexandra Salmela  je mladá Slovenka, která studovala v Praze a pak se přestěhovala (a vdala) do Finska, kde napsala tento svůj debut. Ve finštině!! Už to je obdivuhodné. A navíc s ním mimořádně uspěla - byla nominována na finskou státní cenu Finlandia. O ní však mohou usilovat pouze rodilí Finové. Porota nakonec - po dlouhých diskusích - změnila stanovy, aby ji nevyřadili ze hry. Nakonec sice tuto cenu nezískala, ale bez oficiálního uznání nezůstala. Obdržela prestižní cenu největšího finského deníku HelsinginSanomat. A právem. Ono je to opravdu takové jiné, dobře se to čte...


Pro více informací o jednotlivých titulech najeďte myší na obrázek.

Zajímá vás, které knihy doporučují známé osobnosti na Aerobic.cz? Pak si pozorně pročtěte rubriku Nápovědníky, kde vám napoví, co stojí za přečtení Olga Šípková, Lukáš Kolek, Vašek Krejčík  a další skvělí instruktoři.

Hezké léto přeje redakce Aerobic.cz    

 

04. 07. 2012, 16.20:01

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist