Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Nejčastější otázky o cestovním pojištění

Co byste měli vědět, než pojistku uzavřete?

Proč je důležité mít cestovní pojištění, když cestujete po území EU?

Přestože hranice Evropské unie garantují ošetření všem občanům z partnerských států v případech, kdy je ošetření nutné a neodkladné, v mnoha situacích mohou vznikat náklady, které byste si museli hradit sami.
Díky cestovnímu pojištění navíc máte možnost využít asistenční služby poskytovatele pojištění, která se hodí při jednání se zdravotníky v zahraničí a při vyřizování všech potřebných záležitostí při úrazu.

Jak postupovat, pokud se vám v zahraničí stane úraz či onemocníte?

Pokud budete nuceni vyhledat lékaře, kterému je nutno se prokázat dokladem o uzavření cestovního pojištění, je třeba počítat s tím, že částku za ošetření může ošetřující lékař vyžadovat okamžitě. Abyste však pojišťovně po návratu domů mohli dokázat, že ošetření vážně proběhlo, nezapomeňte si od doktora vyžádat účtenku. To platí i v situaci, kdy si jen v lékárně koupíte kupříkladu léky na předpis.  Nemáte-li u sebe dostatečnou hotovost, spojte se s vaší asistenční službou, která se s lékařem může spojit přímo a prokázat garanci platby za pojištění. Pokud byste byli hospitalizováni, nemocnice se s asistenční službou spojí rovnou sama, a vy tak nemusíte nic řešit.

Jak cestovní pojištění uzavřít?

Dnešní doba naštěstí poskytuje množství příležitostí, jak uzavřít cestovní pojištění, aniž byste ztráceli drahocenný čas či platili více, než je třeba. Na stránkách společnosti Top-Pojištění.cz je nutné zadat základní údaje o všech pojištění osobách, jako je jméno a příjmení, datum narození, cílová destinace a doba pobytu v zahraničí. Po zadání těchto údajů se vám zobrazí nabídka pojišťoven, se kterými portál spolupracuje společně s finální částkou, kterou zaplatíte a s výší limitu krytí. Podle vašich osobních preferencí si vyberete, u které pojišťovny smlouvu uzavřete a následně zvolíte pouze způsob platby.

 

19. 02. 2016, 19.22:34

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist