Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Na cesty si nezapomeňte zabalit lékárničku

Sezóna letních dovolených se rozbíhá na plné obrátky. Pokud vás vytoužená dovolená právě čeká, čtěte pozorně.

  1. Vybavení cestovní lékárničky závisí na délce pobytu, na zdravotním stavu a na oblastech, které hodláte navštívit. Lékárnička na cesty
  2. Pokud jste vyznavači aktivní dovolené, výlety vám mohou znepříjemnit otoky, výrony či odřeniny.
  3. Jestliže se raději oddáváte sladkému lenošení v přímořských letoviscích, jistě neodoláte nabídce místních pochoutek a dopřejete si vydatnější stravu. Zažívací obtíže pak na sebe nenechají dlouho čekat.
  4. Plánujete exotickou dovolenou? Čím méně vyspělou zemi se chystáte navštívit, tím lépe je třeba vybavit si cestovní lékárničku.
  5. Pokud si nevíte rady, využijte internetového nástroje www.lekarnickanacesty.cz.

Do vstupního dotazníku, který najdete na adrese www.lekarnickanacesty.cz, zadáte specifikaci cestovatelů (počet dospělých a dětí vč. jejich věku), destinaci a charakteristiku plánovaných aktivit. U aktivní dovolené vyberete typ sportu, tj. zda se plánujete věnovat cyklistice, lyžování, turistice, potápění atd. Po důkladném vyplnění dotazníku se zobrazí produkty, které odborníci doporučují vzít si s sebou na dovolenou. Zákazník si vybere produkty, které ještě nemá jako součást své cestovní lékárničky a může si rovnou objednat.

Z nabídnutého seznamu lékáren Dr. Max si vybere tu nejbližší a tam bude mít objednávku do dvou pracovních dnů připravenou k vyzvednutí. Vyškolený personál lékárny mu zároveň na místě poradí s výběrem vhodného opalovacího přípravku.

Cílem nástroje Lékárnička na cesty je usnadnit cestovatelům přípravu cestovní lékárničky, protože vybavit se správně do konkrétní destinace a nezapomenout na nic podstatného je celkem obtížné.

Propojení správně sestavené cestovní lékárničky s objednávkovým systémem dosud nemá v České republice konkurenci a cestovatelům šetří čas, kterého před dovolenou nikdy není nazbyt. Více informací na www.lekarnickanacesty.cz

 

26. 06. 2013, 13.34:04

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist