Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

MS v aerobiku 2015: Z prvních semifinálových výsledků je jasné, že Češi budou těmi nejobávanějšími soupeři

Úterní ranní blok začal základním kolem žen v kadetské a juniorské kategorii. V odpolední části se představily ještě jednou ženy již v semifinále a k nim se přidaly ostatní kategorie těchto věkových kategorií – muži, tria a páry.

V semifinále se v kategorii kadet ženy na prvním místě umístila naše Veronika Frantová z Aerobik Team Chuchle před Australankou Tully Barton, třetí místo patří Andree Švihálkové z The Queen Club a šesté Dominice Herzánové z Corridoor. V mužích zabojoval Luboš Hanus z Aerobik Studio Dvojka Sedlčany. Tria ovládl český Corridoor – Juránková, Herzánová, Strejčková, na druhém a třetím místě skončily závodnice z Austrálie. V kategorii párů máme první příčku pro Aerobik klub Zlín – Jáchym Hanák a Bára Krčmářová.

V kategorii juniorských žen z prvního místa postupuje Tereza Kudláčková z AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem, za ní Australská závodnice a zatím bronzová naše Adéla Citová z Fitness studia Louny. Třetí česká zástupkyně, Karolína Kudláčková ze Studia K Barrandov, postupuje z 5. místa.V mužích obsadil první místo i Jan Bartůšek z BM Fitness Havlíčkův Brod. V soutěžní kategorii tria dominovalo na 1. místě Fitness studio Louny – Veličková, Martinovská, Citová. Druhé místo obsadila děvčata z Kladna – Aerobic Dancers Kladno – Šubinová, Kindlová, Smrčková před Australským týmem.V kategorii párů získali první místo JanBartůšek a Karolína Jánská z Fitness studia Louny.

V semifinálových kolech se  utkají všechny fitness týmy od kadetů až po dospělé závodníky, následuje základní kolo Aerobic Group Performance a vrcholem mistrovství bude souboj dospělých žen, kde máme naše pomyslná největší želízka v ohni: Kristýnu Zahradníčkovou, Hanu Volfovou nebo Markétu Linhartovou. Spolu s nimi se představí i nejstarší kategorie mužů, trií a na programu je také finále kadetské kategorie.

MS v aerobiku 2015: Z prvních semifinálových výsledků je jasné, že Češi budou těmi nejobávanějšími soupeři

 

02. 12. 2015, 13.35:28

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist