Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Moudrost čínské medicíny přináší v knize TAJEMSTVÍ ČÍNSKÉHO LÉČITELSTVÍ uznávaná britská terapeutka Jennifer Harper

Britka Jennifer Harper je kvalifikovanou a registrovanou fyzioterapeutkou, nutriční poradkyní, bylinkářkou, akupunkturistkou, léčitelkou, ale také novinářkou, jež získala mnoho ocenění, a členkou The Royal Society of Medicine.TAJEMSTVÍ ČÍNSKÉHO LÉČITELSTVÍ, Jennifer Harper

Jennifer Harper založila kliniku Goodwood v západním Sussexu a začala tak po 25 letech studií a sbírání zkušeností propojovat v praxi naše západní pojetí léčení souběžně s tradiční východní medicínou.   

Jennifer Harper napsala několik knih, z nichž TAJEMSTVÍ ČÍNSKÉHO LÉČITELSTVÍ (Body Wisdom: Chinese And Natural Medicine For Self-Healing) vyšlo v těchto dnech v nakladatelství MOBA v překladu Zuzany Schönové.

  • „Jennifer odvážně spojila starověké principy čínské medicíny s jednoduchými, praktickými a srozumitelnými západními technikami a léčbou, které lze využívat nejen k léčbě neduhů, ale také k posílení organismu.“  Leslie Kenton

TAJEMSTVÍ ČÍNSKÉHO LÉČITELSTVÍ, Jennifer Harper

Na rozdíl od západní medicíny preferuje tradiční čínská medicína při léčení člověka celostní pojetí. Autorka představuje tuto metodu a pomáhá čtenáři, aby se naučil porozumět vlastnímu tělu, aby rychleji a lépe rozpoznal symptomy nemoci. Učí přitom ovládání teorie pěti prvků a rovněž umění mírného a přirozeného uzdravování... Přitom sahá jak ke starým metodám — aromaterapii, masáži reflexních zón a akupresuře, tak k meditacím a zásadám správné výživy, aby tělo, duše a duch vytvořily harmonický celek. Tato novátorská a inspirující kniha kombinuje moudrost tradiční čínské medicíny s jednoduchými, bezpečnými a efektivními přírodními terapiemi, které mohou být použity k sebe léčení.

 

11. 05. 2016, 10.28:24

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist