Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Módní tipy Kláry Nademlýnské

Co je právě IN?

Trenčkoty
Jsou k dispozici v nejrůznějších střizích, barvách, stylech a látkách pro všední den i večer. Vyhoví tak každému životnímu stylu a vkusu. Hitem je černý lesklý povrch PVC.

Kalhotové kostýmy
Velmi módní jsou nyní kostýmy v pánském stylu, inspirované 70. léty „à la Yves Saint Laurent“, doplněné bílou košilí také v pánském duchu.

Boty s klínovými podpatky
I po několika sezónách jsou stále v módě. Přidají vám několik centimetrů a navíc jsou velmi pohodlné. Jsou skvělou alternativou k jehlovým či platformovým podpatkům.

Šedá
Tuto zimu je hodně „in“ ve všech svých odstínech. Dá se snadno kombinovat, nejlépe s černou  nebo metalickými barvami. 

Metalický design
Metalické povrchy jsou stále aktuální i tuto sezónu. Variant, které můžete zvolit, je nepřeberné množství: kovový povrch materiálu, ozdobné prošívání  kameny v kovových odstínech, kovové ozdoby a doplňky, kovová bižuterie, objemné  kabely, pásky nebo povrchová úprava bot.


Několik rad, abyste vypadala dokonale každý den

-  Nezapomínejte, že styl je něco, co nezávisí na módě.

-  Pamatujte na to, když nakupujete, a věřte svému instinktu. Pokud si myslíte, že něco skutečně nejde, pak to asi nepůjde. Zaměřte se na trendy, které jdou dobře k vašemu aktuálnímu šatníku a v nichž se dokážete představit i v dalších letech.

-  Pokud chcete, aby váš šatník uspěl v nestálém světě proměnlivé módy, investujte do klasických prvků a oblékejte je podle nejnovějších trendů.

-  Jakmile máte základ, není těžké přizpůsobit šatník momentálním požadavkům.

-  Pokud zrovna letí kalhoty, ozvláštněte je v kombinaci s pláštěm nebo svetrem; pokud se nosí široké pásky, doplňte jím své dlouhé šaty; zastrčte si džíny do vysokých kozaček – možností, jak vypadat moderně, je nepočítaně. Doplňky vám vždy pomohou osvěžit a zmodernizovat šatník.

- Šaty jsou investice. Dobře se o ně starejte a budete každý den jako ze škatulky!


Profil Kláry Nademlýnské

Módní návrhářka  Klára Nademlýnská po ukončení studia na oděvní škole v Praze pracovala sedm let v luxusním pret-a-porter v Paříži nejdříve jako modelistka střihů a po čase začala spolupracovat na jednotlivých kolekcích jako návrhářka /1990-1997/. V roce 1998 založila vlastní společnost v Praze s linií dámského oblečení Klara Nademlynska a v témže roce otevřela autorský boutique v Praze 1, v Dlouhé ulici č. 3, navržený Olgoj&Chorchoj.

Jejím hlavním produktem je dámská luxusní pret-a-porter, která se vyrábí v limitovaných sériích. V kolekcích klade velký důraz na výběr materiálů, jejich propracování a nápadité střihové řešení. Modely podtrhují ženskost a osobitost, jsou velmi moderní, jednoduché s určitou dávkou nostalgie retro-stylu. Od roku 2001 je hlavní tváří značky Tereza Maxová.

V roce 2004 se značka „Klara Nademlynska“ rozrostla o nové linky „Klara jeans“ a „Klara sport“. V tomto roce se kolekce rozšířila také o řadu autorské bižuterie.

Klára Nademlýnská obléká řadu známých osobností – např. B. Basikovou, T. Maxovou, L. Šmuclerovou, A. Geislerovou, T. Graves a další.

 

 Za zprostředkování děkujeme společnosti Philips.

 

text: Philips Česká republika, foto: archiv – 14. 10. 2007, 19.56:48

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist