Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Móda na jaro 2012 pro aktivní ženy a jejich rodiny

Gwyneth Paltrow for Lindexpietro filipiKipling představuje módní kolekce navrhované v belgických Antverpách (k dostání na Chodově)
New YorkerKolekce slunečních brýlí Alain MikliTchibo - módní šála
TchiboVolnočasové boty z nové jarní kolekce CCC BotySoftshellová bunda, ideální řešení pro jarní počasí

V redakci Aerobic.cz milujeme módu. Připravili jsme proto pro vás pár zajímavých nahlédnutí do obchodů. Navíc jako bonus – několik slov od Gwyneth Paltrow, která se stala tváří značky Lindex. Určitě pochopíte, proč nás právě její slova potěšila. 

Gwyneth Paltrow je stále v kondici

Jak si udržuje svěžest během stresového období krásná Gwyneth Paltrow, do které se zamiloval i Shakespeare? Podle jejích slov je to cvičení, co ji pomáhá udržovat se v pohodě. Když zaveze děti do školy, snaží se pořádně cvičením rozpumpovat srdce. Alespoň pětkrát týdně cvičí podle metody Tracey Anderson. Dále se pokouší udržovat si nad věcmi nadhled a nebýt příliš zklamaná, když se něco nepovede. Relaxuje také při vaření. Připravování jídla pro svou rodinu jí přináší totiž pocit spokojenosti.

Jo a nepodceňujme v rodině blížící se aprílové počasí...

Co je to softshellová bunda? A jak se o ni starat?

Softshellová bunda spojuje vlastnosti hřejivého fleecu, který je na vnitřní straně bundy, a nepromokavých bund díky membráně mezi vnitřní a vnější vrstvou. Bunda tak chrání proti dešti a větru a přitom hřeje. Membrána navíc zajišťuje propustnost potu tak, že bunda je prodyšná.  V zimním období, zejména není-li vykonávána extrémní zátěž, je vhodné bundu kombinovat se spodní vrstvou např. lehkou mikinou. Na údržbu softshellové bundy lze používat běžný prací prostředek aniž by docházelo k ovlivnění kvality softshellu. Při praní určitě nepoužívejte aviváž. Čas od času doporučujeme dodat k pracímu prostředku impregnaci nebo použít variantu ve formě spreje, která se aplikuje po praní, či kdykoliv během používání. Impregnace zajistí, že materiál bude stále odpuzovat vodu a na jeho povrchu se budou tvořit kapičky, které budou stékat dolů a nebudou se vsakovat do látky. České republice jsou výrobky značky Ocean Rainwear mimo jiné k dispozici v e-shopu výhradního dovozce na www.nepromokneme.cz.

 

31. 03. 2012, 19.53:38

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist