Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Miss aerobik ČR 2007

Ještě před samotným sobotním finále dívky absolvovaly několik společných soustředění. Dvakrát se sešly v Anenský slatinných lázních, nejdůležitější část přípravy je čekala na Turecké riviéře v  letovisku Side. Právě u moře dostaly finalistky nejvíce zabrat. Pod vedením instruktora aerobiku Romana Ondráška a choreografky Soni Kupcové zde dolaďovaly své finálové sestavy, ale také promenádu v plavkách a nástupy na pódium. Vedle toho natáčely dívky osobní medailonky s televizním štábem pod vedení zkušeného režiséra Jiřího Adamce. Ten režíruje finále už od roku 1998 a i letos si přístup dívek pochvaloval.

Boj o korunku zahájily dívky sestavou aerobiku, následovala konverzace s hosty (David Prachař, Aleš Valenta, Zbyněk Merunka, Jan Tuna, Jan Rosák, Pavel Zuna, Daniel Bambas, Jan Čenský, Tomáš Dvořák, Martin  Zounar) a  závod na trenažéru. Vypracované postavy předvedly při promenádě v plavkách a bleskovém rozhovoru s Petrem Salavou, který je po letech strávených se soutěží již opravdovým znalcem královen aerobiku. Právě pod tímto názvem hledejte letos záznam pořadu na Primě a to již tento pátek.


Miss aerobiku ČR 2007:
Sympatická Štírka z Pardubic Monika Horáková (23), která považuje za největší vynálezy internet, elektrický proud a mobilní telefon, nicméně doufá, že jednou bude moci za největší vynález označit lék proti rakovině.  

    

   

I. vicemiss aerobiku ČR 2007:
Blonďatá Panna Martina Želiborová (18) z Boršova nad Vltavou, která nejenže dokáže pochopit každou lidskou chybu, ale navíc říká, že chybami se člověk učí.

 


II. vicemiss aerobiku ČR 2007:
Býčice Zuzana Balcárková (25) z Karviné, která největší potěšení nalézá v aerobiku a tanci, kde v každé choreografii nechává kousek sebe sama.

  


Miss sympatie:
Aneta Kuklínková (18) z Blanska, která by chtěl být dobrým a poctivým člověkem. 

Fotogalerie z MISS AEROBIK 2007:

    

    

 

text: MM, foto: PM – 30. 09. 2007, 21.14:08

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist