Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Michael King opět v Praze a opět v IQ POHYB ACADEMY

Michael King opět v Praze a opět v IQ POHYB ACADEMYMichael King opět v Praze a opět v IQ POHYB ACADEMYMichael King opět v Praze a opět v IQ POHYB ACADEMY

O víkendu 15. a 16. 3. 2014 nás opět poctil návštěvou Michael King, mezinárodní školitel svého systému cvičení Pilates, Spirals a bývalý zakladatel Pilates Institute®. Byl pozván naší akademií IQ POHYB ACADEMY na inspirační dny Pilates. Sobota probíhala s pomůckami body ball a Sball, nicméně také byla zařazena péče o klienta s masážemi zad na soft rolleru a poslední lekce byla zaměřena na posílení a protažení v choreografiích Spirals.

Neděle již byla ve znamení klasického Pilates a zkoušení rozdílů mezi dnešní a tradiční podobou Pilates metody, kterou právě Michael King předělal k obrazu dnešní populace a modifikoval pro dnešní populační problémy. Michael má velké charisma a každá jeho návštěva je pro všechny obrovskou inspirací do osobních tréninků i skupinových lekcí. S nadšením  nám  předával  své zkušenosti a jeho výkon nás opakovaně přesvědčil o tom,že správně vedený pohyb je základem všech pohybových aktivit.Krásná hudba, pohyb, skvělí lidé, co jiného může lépe dokreslovat příjemnou atmosféru?

Budeme se na něj těšit opět příští rok, kdy ho školící institut IQ POHYB ACADEMY zve na další z jeho „nafouklých“ víkendů. Určitě bude opět plný živých kreací a nápadů pro další, profesionálnější a kvalitnější, práci s klienty.

 

01. 04. 2014, 09.21:11

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist