Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Mgr. Daniel Müller školí doktory

Ve dnech 1. 2. a 1. 3. 2014 proběhl teoreticko – praktický odborný seminář pohybového specialisty na držení těla Mgr. Daniela Müllera pro Lékařskou komoru České republiky. O seminář byl požádán díky své znalosti a letitým zkušenostem s prací s klienty, kteří mají dlouhodobé i akutní problémy s držením těla. Mimo tento seminář přednáší také o tématech zaměřených přímo pro pediatry. Mgr. Daniel Müller školí doktory

Komora pozvala lékaře, kteří pracují s pacienty, jenž mají problémy navázané na držení těla a pasivní způsob života. Tedy pacienti s civilizačními chorobami, jako je například cukrovka, bolesti zad, hlavy, končetin a kloubů. Celý seminář zahrnoval, mimo jiné, rady, jak správně sedět, jak uzpůsobit pracovní prostor a v neposlední řadě jak vlastně špatné pohybové návyky řešit. Teorie byla doplňována praktickými radami a dlouholetými zkušenostmi lektora. Všichni se o problematice bavili na vysoce odborné úrovni a celý 4 hodinový seminář byl zakončen praktickou lekcí, kde se lékaři dozvěděli, jak předcházet bolestem hlavy, jak bojovat s inkontinencí nebo jak se dá napravit halux valgus.

Po 4 hodinách následovala ještě debata, kde byl Daniel Müller podroben skoro „výslechu“ ohledně dané problematiky, který zvládl na jedničku a lékaři tak odcházeli nadšení a spokojení se stráveným časem, který semináři věnovali.

 

08. 04. 2014, 14.38:57

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist