Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

ME FISAF INTERNATIONAL EUROPEAN ve Vídni

První den ME ve znamení základních kol (Preliminary) v kategoriích KADET a JUNIOR. Jako první nastoupili na závodní plochu sportovní haly Multiversum Schwechat ve Vídni závodníci kategorie cadet (Preliminary) v pořadí cadet fitness – aerobic teams (4 závodníci), stepy (6), nová kategorie fitness 5 – aerobic teams (3), cadetwomen (14), cadetmen (3), cadettrios (6) a cadet mix páry (2).

Výsledky v základních kolech

cadet aerobic teams
1.    Fitness Center B+H Šulcové
2.    Aerobic Team Chuchle
3.    Aerobic Dancers Kladno

cadet stepy
1.    Russia
2.    BM Fitness Havlíčkův Brod
3.    Fit Studio Venuše Kladno

cadet fitness 5
1.    Aerobic Team Chuchle
2.    Studio K Barrandov
3.    Fitness Center B+H Šulcové

cadet women
1.    Luka Torfs (Belgie)
2.    Viktorie Prokopová (Fitness Center B+H Šulcové)
3.    Kateřina Sekerová (Fitness Center B+H Šulcové)

cadet men
1.    Jan Bartušek (SRC Fanatic)
2.    Tomáš Absolon (Studio K Barrandov)
3.    Vojtěch Novotný (JŠA DOMYNO Ivy Farářové)

cadet trios
1.    Aerobic Dancers Kladno
2.    Fitness Center B+H Šulcové (L. Vesecká)
3.    Fitness Center B+H Šulcové (M. Brousilová)

cadet mix páry
1.    Laura Brychcínová, Tomáš Absolon – Studio K Barrandov 
2.    Tereza Žampová, Robert Vaněk – AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o. s.

Junior Aerobic

1. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2. Aerobic Team Chuchle
3. AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem

Junior Step

1. Russia - Aerobic club ‘Samara’
2. Aerobik Centrum Brno
3. Oxygen Příbram

Junior Aerobic 5
1. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové , TEAM MOVE
2. Aerobik klub Zlín “Marilyn Monroe”
3. Studio K Barrandov “Men In Black”

Junior Women

1. Tereza Kudláčková, AJC Ivany Mrňákové Ústí n. Labem
2. Adéla Citová, Fitness Studio Louny
3. Louka Smet, Belgium - Fysiofit Aerobic Team

Junior Men
1. Jeremy Delmotte, Belgium - Jazzmijn
2. Jan Heřman, Aerobik studio Dvojka Sedlčany

Junior Trios

1. Lucie Bílkovská, Markéta Mrňáková, Tereza Kudláčková - AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem
2. Karolína Michková, Tereza Uhlová, Adéla Zankelová - Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
3. Natálie Přibylová, Eliška Martinovská, Adéla Citová - Fitness Studio Louny

Junior Mixed Pairs
1. Veronika Šeráková, Jan Heřmam, Aerobik studio Dvojka Sedlčany

 

text: tisková zpráva FISAF – 28. 05. 2014, 19.48:09

Přečtěte si také

Fotogalerie

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist