Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

ME FISAF INTERNATIONAL EUROPEAN ve Vídni - postřehy

Po vyhlášení výsledků jsme požádali o rozhovor několik závodníků a trenérů. V kategorii cadet Women "soupeří" proti sobě Viktorie Prokopová a Katka Sekerová, obě z Fitness Center Báry a Hanky Šulcové.

Jaké to je bojovat na Evropě proti sobě z jednoho klubu?

Viktorka (11): v našem klubu je obvyklé soupeřit proti sobě, protože je nás hodně. Takže to pro mě není neobvyklá věc.S Kačkou si vzájemně fandíme, mimo závodní plochu jsme velké kamarádky.

Kačka (12) – I když je kamarádka Viktorka mladší, nešetřímjí a přednost na lepší místa jí rozhodně nedávám, ale bojujeme proti sobě opravdu jenom na ploše. Moc si fandíme a vzájemně se podporujeme.

Trenérka Bára Ptáčková, která svůj team do Vídně doprovází, zhodnotila dosavadní výsledky:
První čtyři místa jsou neskutečně vyrovnaná, zítra nás čeká velký semifinálový boj, ve kterém se hodně rozhodne, řekla trenérka Bára Ptáčková.

U fotostánku jsme zastihli také děvčata z Aerobic Teamu Chuchle, která se v kategorii cadet se svojí choreografií OneDirection umístila na druhém místě. “My si držíme už od Loun pořád druhé místo, tak věříme, že si ho udržíme i ve finále, i když budeme bojovat ze všech sil o zlato,”  shodují se sympaťačky z Chuchle.

 

text: tisková zpráva – 28. 05. 2014, 20.45:32

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist