Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Mezinárodní kongres aerobiku FACE

Poslední říjnovou sobotu, 27.10. 2007, proběhl v Brně už popáté Mezinárodní kongres aerobiku FACE a jako zatím každý rok počet jeho návštěvníků překonal předcházející ročník.

600 účastníků si ve 2 velkých tenisových halách Sprint mohlo vybrat ze 14 lekcí různých druhů - dance aerobik, step aerobik, posilovací lekce, taneční lekce Nike dance a latino aerobik, thai-box-robics, body and mind lekce ad. – prezentovaných špičkovými mezinárodními i českými instruktory: Jairem Juniorem (Brazílie), Peterem Dragovičem (Slovinsko), Silvií Jané (Španělsko), členy FACE teamu Lenkou Velínskou, Petrou Havelkovou, Romanem Ondráškem ad. a hostem Leonou Qašou Kvasnicovou.

I když účast na kongresu je samozřejmou součástí vzdělávání profesionálních instruktorů aerobiku a body and mind, kteří zde mají jedinečnou možnost získat nové poznatky a inspirovat se pro svou práci, zúčastňuje se této akce také veřejnost, klienti běžných lekcí, pro které jde především o báječný zážitek den plný pohybu.

Mezinárodní kongres v Brně však nenabízí pouze praktické lekce a ukázky nových cvičebních stylů, ale v rámci velké prodejní výstavy seznamuje zájemce o novinky z nejrůznějších oblastí fitness a wellness. Na letošní výstavě představily své nové kolekce oblečení pro fitness, aerobik a volný čas firmy Nike (která věnovala prvním 300 účastníkům triko vyrobené speciálně pro tento kongres), Body Action, USA Pro, Russell Athletic, Sei-gen, Neywer. Nové fitness přístroje mohli návštěvníci vyzkoušet na stáncích firem Kardio Line (Fit Vibe – vibrační plošina) a Stex (cardio přístroje), hudbu a metodické materiály na aerobik a body and mind mohli zakoupit u firmy Multitrax. O pitný režim zdarma pro všechny účastníky se opět postarala firma Korunní (voda), Multi Power (iontové nápoje) a Pitbull (energetické nápoje). Energii mohli cvičící doplnit rovněž na stánku Diet Plus (racionální strava) a Giraffy (čerstvé džusy, sendviče a saláty). Dárek pro účastníky kongresu (vzorek denního a nočního krému, gel proti celulitidě, zeštíhlující krémy a přípravky) věnovala firma Corectia.

Těšit se můžete již nyní na FACE TOUR - 2. a 3.února 2008, kdy v Brně a Plzni uvidíte dalšího vynikajícího prezentéra - Joana Altisena ze Španělska. 

 

text: Lenka Velínská, Face Czech – 13. 11. 2007, 14.14:23

Přečtěte si také

Fotogalerie z akce

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist