Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Masterclass a Zin Jam™ Session Zumba® fitness se zahraničním hostem Rene Mihalem z Rakouska

Masterclass a  Zin Jam™ Session Zumba® fitness se zahraničním hostem Rene Mihalem z Rakouska

V sobotu 12.10. 2013 se v Ústí nad Orlicí již počtvrté uskutečnil Masterclass a Zin Jam™ Session Zumba® fitness se zahraničním hostem Rene Mihalem z Rakouska. 

Rene tam pravidelně jezdí na tzv. Zin Jam™ Session, což je inspirační událost pro všechny oficiální Zin instruktory, kteří mají zájem o seberozvíjení, další možnost vzdělání či jen o inspiraci do svých lekcí.

Masterclass a  Zin Jam™ Session Zumba® fitness se zahraničním hostem Rene Mihalem z Rakouska

Zin Jam™ Session v Ústí nad Orlicí se stala tradicí a sklízí vždy jen pozitivní ohlasy z řad instruktorů. Nyní se jí zúčastnilo 18 lektorů a všichni tito lektoři vystoupili právě na Masterclassu na hlavní stage, které se zúčastnilo 125 lidí z řad klientů či instruktorů z okolí, kteří se přijeli podívat.

První lekci vedla místní instruktorka Lucie Tvrdoňová, která si k sobě vždy vytáhla někoho z řad cvičenců, dětí či lektorů. Následovala krátká pauza, kde všichni účastníci dostali energii v podobě tyčinek Nutrend a iontového nápoje. Druhou lekci si vzali na paškál instruktoři z celé ČR, kteří byli na předchozím inspiračním školení s Rene Mihalem a sklidili u místních velký úspěch.

Úžasně taneční den zakončil již zmiňovaný rakouský Jammer Rene Mihal, který rozparádil všechny klienty i instruktory tak, že kousek oblečení nezůstal suchý. Rene je velký profesionál a již nyní se pro velký úspěch plánuje termín na jaro 2014.

Po celou dobu akce probíhal v prostorách haly prodej sportovního oblečení Litex a LTfitness a líčení od krásných a milých dam z Oriflame. Shodou okolností se na této akci slavilo tříleté výročí Zumba fitness v Ústí nad Orlicí a okolí a tak si účastníci odnesli hromadu dárečků z tomboly v podobě kosmetických balíčků Oriflame, oblečení Litex, balíčků Nutrend, balíčků PSecurity, permanentek na lekce Lucie Tvrdoňové, kosmetických poukazů atd.

Již nyní se těšíme na další Masterclass s Rene Mihalem a ostatními, tentokrát s číslovkou 5!

 


Reklama na zájezdy se cvičením partnera Aerobic.cz - CK CAPRO: Nechte se nalákat :-)

Reklama na zájezdy se cvičením partnera Aerobic.cz - CK CAPRO:

Nechte se nalákat :-)


 

 

18. 10. 2013, 08.08:27

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist