Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Marná snaha zhubnout? Změňte to!

Myslím, že ve svém okolí nemám kamarádku, která by sezónně, pravidelně nebo v určitých obdobích svého života nenavštěvovala nějaký druh skupinových cvičebních lekcí. Jóga, Zumba, pilates, crossfit, kruhový trénink, H.E.A.T. Program,  nabídka druhů cvičení je tak rozmanitá (a stále se vyvíjí), že bezesporu pokrývá potřeby snad každého obyvatele této krajiny.

  • Jeden problém máme ale všichni stejný. A sice: co jíst po tréninku tak, abychom nezničili, ale naopak podpořili naši snahu odevzdanou na vybraném cvičení?

V časovém presu se nestíháme správně najíst (zásobit správnou energií) před tréninkem a po tréninku zase pod vlivem sebeklamu, že si zasloužíme, sníme, co nám přijde pod ruku. Sama jsem tuto chybu dělala léta letoucí po sobě. Nikdy se mi totiž nepovedlo najít potravinu, která by mi po cvičení zařídila, že vlk (já) se nají a koza (můj bonus ze cvičení) zůstane celá. Až teď.


www.perfectpasta.cz
Našla jsem Perfect Pasta a lituji, že to nebylo před deseti lety. Jsem totiž přesvědčená o tom, že kdybych ji byla objevila tehdy, nemám kolem boků, na břiše a na zadku poklady, které tam mám dnes. A ani mě tolik nebolí záda z těch přetrénování, kterými jsem se ty špíčky neustále snažila odstranit.

www.perfectpasta.cz

Perfect Pasta je jídlo vyrobené ze zeleniny a je ve tvaru tenkých špaget. Obsahuje 0% kalorií, 0% lepku, 0% tuku a 0% cukru a přesto zabere půl talíře, obsahuje pouze vlákninu. Představuje plnohodnotnou přílohu k jakémukoliv jídlu bez toho, aby navýšilo jeho energetickou hodnotu. Ale díky vláknině zaplní žaludek a také – nasytí oči.

Neopakujte chyby předešlých generací a využijte toho, že Perfect Pasta tady je a je k dispozici. Rychle a nenáročně připravená podpoří vaši snahu o to dostat se konečně  (a trvale) do formy. Více na www.perfectpasta.cz

 www.perfectpasta.cz

Pokud máte své klienty a rádi byste jim zprostředkovali stejně užitečnou zkušenost, nabízíme prodej na IČO. Více informací, seznam prodejen i e-shop najdete na
stránce www.perfectpasta.cz.

Instantní objednávku můžete provést na e-mailové adrese info@vianaturalis.cz nebo na telefonním čísle +420 773 167 784.

Doporučuje Asociace výživových poradců AVP, organizace STOB.
Perfect Pasta – partner Českého svaz aerobiku a fitness FISAF.cz

 

text: Jana, Via Naturallis , foto: Via Naturallis – 02. 03. 2015, 15.52:09

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist