Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Maďarský Hévíz byl nominován mezi TOP 20 nejlepších evropských destinací

Maďarský Hévíz byl nominován mezi TOP 20 nejlepších evropských destinací

Jen 340 km od Brna a 519 km z Prahy se nachází maďarský Hévíz. Hévíz je jedinečný především díky unikátnímu léčivému termálnímu jezeru
s nálevkovitě se svažujícím dnem. Hévízské termální jezero je největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem světa a koupání v něm je díky jeho teplotě (v létě až 38 °C, v zimě 23–25 °C) velmi příjemným zpestřením a atrakcí pobytu kdykoliv, bez ohledu na počasí a roční období. 

  • Pokud tedy v létě vyhledáváte zejména slunečné a teplé dny, právě v Maďarsku je léto velmi příjemné s nejstálejším teplým počasím od července do srpna, přičemž průměrné letní teploty se zde pohybují mezi 20–30°C.

Hévíz je neporovnatelný, žádné jiné město nenabízí turistům stejný zážitek. Hévíz je vybrán mezi hlavní evropské destinace, protože víme, že lidé, kteří jej navštíví, si odvezou stejné, nebo ještě silnější prožitky než víkendoví návštěvníci hlavních evropských měst,“ komentuje Maximilien Lejeune, ředitel European Best Destinations.

Tip navic:
Jen 6 km od Hévízu se rozprostírá Národní park Balaton Uplands s největším jezerem střední Evropy – Balatonem. Balaton patří vedle Budapešti k nejpopulárnějším letním turistickým destinacím, je ideálním místem pro plachtění, výlet lodí a windsurfing. 

Více o Hévízu na oficiálních stránkách v češtině. 

 

28. 05. 2019, 15.31:35

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist