Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

LONGEVITY BOOK od Cameron Diaz a Sandra Bark: Jak žít ve zdraví, síle, kráse a pohodě v každém věku

Jakmile Cameron Diaz oslavila devětatřicáté narozeniny, na pořadu dne se objevila „ta“ otázka. V téměř každém rozhovoru se jí novináři LONGEVITY BOOK od Cameron Diaz a Sandra Bark: Jak žít ve zdraví, síle, kráse a pohodě v každém věkuptali, jestli se obává čtyřicítky.

„Když se tyto otázky staly nedílnou součástí každého rozhovoru, došlo mi, jakou důležitost věku přikládáme,“ říká Cameron.

Ve své nové knize se LONGEVITY BOOK od Cameron Diaz a Sandra Bark: Jak žít ve zdraví, síle, kráse a pohodě v každém věkusnaží poskytnout čtenářkám co nejvíce užitečných poznatků a rad, které jim pomohou lépe zvládnout novou životní fázi, do níž vstupují ve věku kolem čtyřicítky.

Longevity Book však nevychází z postoje, že se s věkem má bojovat všemi dostupnými prostředky a že je bezpodmínečně nutné, aby se ženy snažily vypadat mladší, než ve skutečnosti jsou. Ukazuje, jak nás čas ovlivňuje po tělesné i po emociální stránce – protože tyto dvě složky našeho zdraví jsou od sebe neoddělitelné.

Longevity Book je kniha, která vám poskytne všechny zásadní informace a nabídne ucelený pohled na to, jak si můžeme užívat života plnými doušky v každém věku.

UKÁZKA Z KNIHY ZDE

 

20. 10. 2016, 14.38:19

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist