Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Like you: spodní prádlo pro ženy s plnými ňadry (s velikostmi košů od D do J) a se subtilními hrudníky (s obvodem pod prsy již od velikosti 65)

Like you: spodní prádlo pro ženy s plnými ňadry (s velikostmi košů od D do J) a se subtilními hrudníky (s obvodem pod prsy již od velikosti 65)Like you: spodní prádlo pro ženy s plnými ňadry (s velikostmi košů od D do J) a se subtilními hrudníky (s obvodem pod prsy již od velikosti 65)Like you: spodní prádlo pro ženy s plnými ňadry (s velikostmi košů od D do J) a se subtilními hrudníky (s obvodem pod prsy již od velikosti 65)

Na českém trhu byl v poslední době zaznamenán nedostatek dobře padnoucího, funkčního a zároveň módního, mladistvého prádla s velkými košíky a s malým až středním obvodem. Ženy je pracně sháněly a nakupovaly v zahraničí (Anglie, Polsko). Renomovaný výrobce českého prádla, Triola underwear, se rozhodl vytvořit v rámci svého portfolia novou značku, která nastavuje zrcadlo této mladé generaci – a je stejná jako ona, jako ony, jako Ty.

Podprsenky Like YOU jsme designovali s důrazem na funkční prvky - tedy na funkční a neměnný obvod podprsenky, který je vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Právě obvod odvádí největší práci a na něm závisí pevnost a dokonalá fixace poprsí. Určující pro Like YOU jsou také funkční ramínka se sníženou elasticitou. Střed podprsenky mezi koši je snížený tak, aby nezasahoval ani do velkých výstřihů, které tyto mladé ženy tak rády nosí. Košíčky směřují až do podpaží, aby pojaly celá ňadra a postava tak vypadala štíhlejší. Funkčnost střihů samozřejmě doprovází komfortní materiály a dokonalé zpracování, stejně jako módní design, který sleduje současné trendy,“ představuje kolekci manažerka marketingu a oddělení vývoje a designu, Michaela Barochová.

Modelky na fotkách vzešly z veřejných castingů. Jak se vám líbí?

Nejčtenější materiály na téma MÓDA:

 1. Fotogalerie: Olga Šípková předvádí těhotenskou módu
 2. Nová kolekce sportovního oblečení značky Feel-joy!
 3. Plavky 2012
 4. Nejlepší vánoční dárky od značky Reebok
 5. Fotogalerie: Hana Havelková
 6. Reebok tipy na cvičení I: Jak se vyfiknout na tanec
 7. Letní móda, která vám zvedne náladu, i kdyby počasí náhodou nepřálo
 8. Nejlepší plavky pro léto 2013
 9. REEBOK na Reebok Wellness Marathonu
 10. Móda na jaro 2012 pro aktivní ženy a jejich rodiny
 

01. 10. 2012, 19.27:02

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist