Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Letem letošním létem

Medvídek pomáhá dětem

V rámci ojedinělého charitativního projektu typu „cause related marketing“  společnosti SPAR ČOS a Nadace Terezy Maxové dětem, se mohou návštěvníci obchodů INTERSPAR nyní na vlastní oči přesvědčit o unikátnosti nové kolekce TERIBEAR -  léto 2009. Výjimečnost kolekce TERIBEAR spočívá v jejím designu, který se připravoval unikátně pro každý výrobek. Tyto produkty jsou určené pro denní spotřebu a jejich cena je srovnatelná s běžnými produkty.

Na zajímavé a neotřelé kolekci, se podílel i Vladimír Žák, talentovaný designer a držitel prestižních ocenění Grand Czech Design-Objev roku a Cena za Excelentní studentský design. Nové produkty jsou rovněž spjaté s finalistkami prestižní soutěže krásy Česká Miss. Kateřina Smejkalová (Česká Miss 2005), Renata Langmannová (Česká Miss 2006) a Iveta Lutovská (Česká Miss 2009) spojily své tváře na pomoc dobré věci v rámci uvedení letní kolekce TERIBEAR na trh.

Aktuální kolekce rovněž zahrnuje tři druhy osušek pro letní radovánky u vody. Sortiment je doplněn o novou edici papírových kapesníčků v papírovém boxu. Kompletní osvěžení vám rovněž poskytne neperlivá voda, která vznikla v exkluzivní spolupráci se společností Karlovarská Korunní a má speciální designovou úpravu pro letní TERIBEAR kolekci. Vybrat si můžete ze dvou barev - letní červená a elegantní neotřelá černá.

Přidej se ke Kofola Sensor Race Teamu!

Kofola, Sensor a několik dalších českých firem letos iniciovalo vznik nového amatérského teamu sportovců zaměřených na horskou cyklistiku. Jezdce v bílooranžovočerných dresech poznáte vcelku snadno a potkávat je budete stále častěji  na závodech po celé ČR. Členem teamu se může stát každý bez rozdílu věku a pohlaví s pozitivním vztahem ke sportu – cyklistice a českým značkám. Máte-li chuť stát se členy teamu, neváhejte a napište na antispam pro více informací. Takže, na viděnou třeba na Drásalu nebo Rallye Sudety.

Fit Line

Patříte mezi milovníky pomazánkového másla? Máte rádi jeho svěží, lehce nakyslou chuť a to jak se skvěle roztírá na čerstvý chléb, přitom se ale snažíte dodržovat zásady zdravé a vyvážené stravy? Pak určitě oceníte jedinečnou a originální pomazánkovou novinku, se kterou přišla Choceňská mlékárna. Jmenuje se Fit Line a vznikla kombinací Choceňského pomazánkového másla a jogurtu. Fit Line, který má o 40% méně tuku než pomazánková másla, představuje lehčí, zdravější a báječně chutnající alternativu.

Nové pomazánky jsou na českém trhu k dostání ve třech variantách. Základem je neochucená Fit Line, se svěží chutí čerstvé smetany. Fit Line – Čedar s karotkou skýtá netradiční a výraznou chuťovou kombinaci známého tmavě žlutého anglického sýra a čerstvé zeleniny. Fit Line – Gyros nabízí zajímavou inspiraci gurmánům a je lahodným odkazem ke kořeněné řecké pochoutce.

 

25. 07. 2009, 14.00:59

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist