Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lenovo S90: telefon stvořený pro focení a sdílení

Pokud chcete elegantní telefon, který vám poskytne dostatek výkonu a zároveň bude sloužit jako stylový módní doplněk, pak je Lenovo S90 tou pravou volbou pro vás. Kromě svého stylového designu přináší také dvojici zabudovaných fotoaparátů a výkonný procesor pro maximální zábavu.

Lenovo S90: telefon stvořený pro focení a sdílení

Lenovo S90 je chytrý telefon určený pro všechny milovníky účelnosti v šik balení. Tenké elegantní tělo smartphonu je tvořeno z jednolité slitiny hliníku, která okamžitě zaujme okolí. Současně se však také vyznačuje vysokou odolností vůči škrábancům a otiskům prstů. Přední straně telefonu dominuje 5palcový HD Super AMOLED displej který má nižší spotřebu energie a netrpí na odlesky, což oceníte zejména venku. Široké pozorovací úhly displeje jsou jako stvořené pro sledování videí nebo prohlížení fotografií ve skupině přátel.

Lenovo S90: telefon stvořený pro focení a sdílení

Hlavním trumfem v rukávu tohoto telefonu je ale především dvojice zabudovaných fotoaparátů. Lenovo S90 je zkrátka smartphone stvořený pro focení a sdílení zážitků. Přední 8Mpx fotoaparát s pevným ohniskem, vysokou světelností a bleskem si zamilují hlavně blázni do selfie. Vysokou kvalitu zajistí fotkám také BSI senzor a díky rychlému LTE připojení je možné snímky okamžitě sdílet na sociálních sítích. Zadní 13Mpx fotoaparát pak nabídne automatické ostření a LED blesk spolu s PureCel senzorem pro bezproblémové zachycení extrémně ostrých snímků. Navíc zvládá fotit v režimu „Super panoramata“ nebo se speciálními efekty. Focení je zjednodušené také díky možnosti ovládání fotoaparátů pomocí hlasových povelů nebo gest.

O jeden model tohoto telefonu můžete nyní také soutěžit v naší soutěži

Lenovo S90: telefon stvořený pro focení a sdílení

 

19. 11. 2015, 14.44:18

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist