Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lenka Šnajdrová: Můj nejlepší přítel - fén

Lenka Šnajdrová: Můj nejlepší přítel - fén

Jak si kdo ustele, tak si lehne, to platí. Bohužel už vždy neplatí, že jak si kdo lehne, tak se probudí. Jsou zajisté ženy, které se ráno probudí a vypadají jako od kadeřníka, nebo jim stačí pročísnout si vlasy a mohou směle vyrazit mezi lidi.

Já to štěstí nemám. Ať už mám večer na hlavě cokoli, ráno po probuzení připomíná můj účes papuánského náčelníka v kombinaci s výstavním exemplářem kura domácího. Prostě jako kohout v Nové Guinei bych byla za hvězdu. Můj papuánský hřeben na hlavě je tvrdošíjný – nedá se rozčesat ani nasucho ani namokro, vzdoruje uhlazení gelem a není schopen ulehnout ani pod postřikem laku na vlasy.

Lenka Šnajdrová: Můj nejlepší přítel - fénJe to sice nemilé, ale každé ráno, když se někam chystám, což je každé ráno, musím vlasy umýt. Abych nemusela čekat hodinu, než hustý porost uschne, potřebuji fén.

Fén výkonný – nemám čas sušit si vlasy hodinu, ale zároveň lehký – držet nad hlavou cihlu je po pár minutách fakt nepříjemný, a šetrný k vlasům – aby mi na hlavě něco zbylo.

A pozor, fén, který disponuje požadovanými vlastnostmi, není snadné najít. Světe div se, našla jsem  - Phillips ProCare HP8260/00. Je opravdu výkonný, lehký a šetrný a kromě toho se díky úzké rukojeti dobře drží v ruce a má dlouhou šňůru, takže nejsem během fénování omezená vzdáleností zásuvky.

Po vyfoukání mi vlasy nikam nelítají a jsou krásně lesklé. Nejčastěji používám tvarovací hubici, která umožňuje perfektní vytvarování účesu, a když chci mít na hlavě nadýchaný rozcuch, vezmu si difuzér.

Krásný vzhled fénu beru jako bonus.

 

05. 12. 2013, 14.53:13

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist