Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Latino hot

Lekce inspirované latinsko-americkými tanci a rytmy zůstanou určitě i letošní letní sezónu hitem.

Jestliže však chcete nejen tančit, ale chcete také, aby lekce splňovala podmínky aerobního tréninku, tedy aby vhodně a přiměřeně k věku a kondici  zatěžovala srdeční, cévní a dýchací systém a vedla ke "spalování" tuků, vyzkoušejte a zařaďte do svých programů lekce LATINO HOT!

Obsahem lekce je učení a opakování jednoduchých kroků a pohybů inspirovaných latinsko-americkými tanci, spojování do vazeb v souladu s hudbou, takže výsledkem je krátká taneční choreografie, v níž se odráží charakter, temperament a energie různých tanců pocházejících latinské Ameriky, ale i z dalších jižních oblastí.

Plynulost a postupnost učení od jednoduchého, základního provedení jednotlivých kroků a pohybů dává možnost všem, aby instruktora bez zastavení a zbytečných pauz následovali, a tím se tepová frekvence kontinuálně udržuje v aerobní zóně, což má na organizmus řadu pozitivních efektů a skutečně vede k hubnutí - samozřejmě za předpokladu, že jsou splněny další podmínky jako je pravidelnost pohybové aktivity, úprava stravovacího režimu apod..

 

Latino hot, Lenka Velínská

V lekcích LATINO HOT! se také dbá na správné provedení kroků, estetiku pohybů a držení těla, tzn. na správnou aktivaci svalů a jejich zapojení v jednotlivých pohybech, tak aby zatížení kloubů, především kyčelního a ramenního, a páteře, bylo minimální, součástí lekce může být kompenzační posilování ochabujících svalů, samozřejmostí je kvalitní strečink na závěr.

LATINO HOT! přináší radost z tance, emoce, psychické uvolnění, postupné zlepšení kondice i stavby těla bez zbytečného přetěžování.

LATINO HOT! můžete vyzkoušet 21.5.2011 v Brně na kongresovém dnu FitFest (www.fitfest.cz), pro instruktory organizujeme specializované workshopy:
5.6.2011 - LATINO HOT! , 21.8.2011 - LATINO DANCE se Silvií Jané za Śpanělska (
www.fbga.cz, www.aerobicmania.cz).

 

text: Lenka Velínská – 15. 05. 2011, 20.21:51

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist