Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lahodný leden 2010

SLADKÉ Choceňské pomazánkové máslo
Patří i vaše rodina mezi vyznavače tolik oblíbených sladkých snídaní a svačin? Vaše děti se mohou „utlouci“ po křupavém čerstvém rohlíku nebo vánočce  s čokoládovou SLADKÉ Choceňské pomazánkové máslopomazánkou? Je samozřejmě důležité každé ráno obnovit zásoby energie a nezbytných živin, zároveň je nuné říci STOP přibírání na váze – nadměrné konzumaci tuků a cukru - což zrovna tolik oblíbené čokoládovo-oříškové pomazánky splnit nemohou. Choceňská mlékárna jednou pro vždy vyřešila problém, jak z hlediska chutné a správné výživy zahájit nový den.

Choceňské pomazánkové je zbrusu nová řada sladkých pomazánek s velmi nízkým obsahem tuků, cukrů i kalorickou hodnotou. Oproti klasickým čokoládovým pomazánkám obsahuje Choceňské pomazánkové na sladko o 66 % méně tuku a až o 70 % méně cukru. Navíc je zcela bez konzervačních látek a neobsahuje lepek, tudíž je doporučováno i pro bezlepkovou dietu.

Pro dokonale zářivý úsměv
Vademecum 2v1 představuje kombinaci osvědčené zubní pasty Vademecum a antibakteriální ústní vody. Díky Vademecum 2v1 tekuté receptuře s klinicky testovaným mezizubním čisticím systémem pronikne nové Vademecum 2v1 i do těch částí ústní dutiny, kam se obvykle kartáček nedostane. A když se smísí s vodou, funguje Vademecum 2v1 jako ústní voda. 
Inovativní složení Vademecum 2v1 Oxy White Fresh s aktivním kyslíkem odstraňuje stopy zabarvení. Po jeho používání budou vaše zuby opět zářit přirozenou bělostí. Účinné složky přípravku Vademecum Oxy White Fresh se okamžitě pustí do nežádoucích skvrn, které má na svědomí káva, čaj nebo tabák. Vademecum Oxy White Fresh si rovněž poradí s bakteriemi, které při čištění zubů vyplaví. Zajistí tím stoprocentně svěží dech – nezbytný předpoklad k úsměvu.
Novinka Vademecum 2v1 16h Xtra Fresh obsahuje dostatečnou dávku mentolu. Díky tomu bude váš dech svěží až 16 hodin. Vademecum 2v1 16h Xtra Fresh nabízí velmi účinnou ochranu před bakteriemi a obsahuje vše potřebné k vytvoření sebevědomého úsměvu, který vydrží skutečně dlouho.

Michael Jackson těsně před svou nečekanou smrtí a přitom na vrcholu!
26. ledna 2010 vychází na DVD i Blu-ray disku záznam s unikátní pohledem do zákulisí i na jeviště připravovaného představení Michaela Jacksona s názvem This Is It. Přípravy probíhaly v londýnské O2 Aréně, kde měla být v červnu 2009 zahájena sérieMichael Jackson's This Is It koncertů pokračující až do letošního března. Poté, jen několik týdnů před tím, než nám měl předvést svůj návrat na pódia, přišla šokující zpráva o tom, že Michael Jackson náhle zemřel na následky zástavy srdce jen několik hodin po zkouškách na tyto připravované koncerty.

Film, který najdete na DVD i Blu-ray disku, mapuje období od dubna do června 2009 a vznikl s plnou podporou pozůstalých z více než stovky hodin záběrů, které zachycující Michaela Jacksona při nácviku pěveckých výstupů pro svou show. Michael Jackson´s This Is It v syrových a upřímných detailech se představuje jako zpěvák, tanečník, filmař, architekt a především jako tvůrčí génius a skvělý umělec. Veškeré své úsilí a talent vložil do dokonalé podoby londýnských koncertů. Ty se měly stát závěrečným vrcholem jeho kariéry.

Na nosičích najdete ovšem mnohem více, než jen film, který vidělo během loňského a časově omezeného uvedení v českých kinech více než 280 000 diváků.  DVD Michael Jackson's This Is It vyjde jako standardní jednodiskové (za skvělou cenu 199,- Kč) a v limitované dvoudiskové edici (za neméně skvělých 399,- Kč).  Ještě více a v dokonalém rozlišení najdete na Blu-ray disku (jeho doporučená cena je 799,- Kč).

Vyprávěj... milá vzpomínka České televize

FigaroBudu ti vyprávět

Náš svět promění se hned
když zavřeš oči
budu vyprávěto tom jak nekonečné jsou
hvězdy co lidem plují nad hlavou

Co teď?možná jsme spolu naposled
sladká jsou slova jako med
o tom, že spolu budem dál
to bych si vlastně hrozně přál
to bych si vlastně hrozně přál

Ó Evo, nebudu ti lhát
můžeš se mi smát
asi tě mám rád

Náš svět
promění se hned
když zavřeš oči
budu vyprávět
o tom jak nekonečné jsou
hvězdy co lidem plují nad hlavou

Titulní píseň seriálu vytvořil
zpěvák a hudebník Michal Hrůza.

Minulost nemusí být spojena pouze s nostalgickou vzpomínkou, stejně tak může být symbolem tradice a léty prověřené kvality. A právě tyto atributy jsou ukryty v produktech značky Figaro, která působí na trhu již od roku 1958. Tato tradiční a léty prověřená značka letos překvapí všechny své příznivce netradiční novinkou - limitovanou "retro" edicí čokolád Figaro 100g, díky níž ožijí i Figaro panenky zobrazované na oblíbených čokoládách v 80. letech - Jana, Dana a Lena.

"Obaly byly tak úspěšné, že se dočkaly hned několika modernizovaných verzí. Všem svým příznivcům se nyní představí v inovovaném a nenapodobitelném 3D designu. Navíc, pod přitažlivým obalem najdou všichni labužníci svou oblíbenou čokoládu Figaro, která je na vlnách čokoládové radosti přenese ve vzpomínkách k chvílím, na které se nezapomíná, "uvedla Lenka Laurinová, Assistant Brand Manager (ABM) značky Figaro.

 

11. 01. 2010, 08.23:51

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist