Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kristýna Faktorová o přípravě na ME 2016

Kristýna Faktorová o přípravě na ME 2016
Kristýna Faktorová o přípravě na ME 2016
Kristýna Faktorová o přípravě na ME 2016
Kristýna Faktorová o přípravě na ME 2016
Kristýna Faktorová o přípravě na ME 2016

Závodníci Aerobik studio Dvojka Sedlčany, kteří budou reprezentovat ČR na ME 2016, a naše želízka v ohni:

Luboš Hanus - vítěz dvou ze tří nominačních závodů kategorie 11-13let muži (fotografie z posledního nominačního závodu v Praze Petřinách)

Luboš se chystá na obhajobu evropského zlata z loňského roku. V Karlových Varech ho čekají silní soupeři z Ruska i České Republiky. Kromě tradičních jarních astmatických obtíží je Luboš zdravotně v pohodě, tak věříme, že udrží nervy na uzdě a předvede své maximum.

Pár Luboš Hanus s Míšou Zelenkovou - vítězové všech tří nominačních závodů kategorie 11-13let páry (i když na paty jim šlape velmi šikovný pár z Plzně)

Luboš s Míšou spolu letos závodí první sezonu, tudíž největší práce je na zdokonalování vzájemného synchronu. Ale oba se navzájem na tréninku i při závodech velmi podporují a vycházejí si vstříc. Se sestavou na písničky skupiny Beatles bychom rádi zaútočili na medailové příčky – nota bene - na příčky nejvyšší!

Fitness tým našich nejstarších děvčat (Šeráková, Krušinová, Šulcová, Kutějová, Opočenská) - kategorie 17-více let fitness aerobik petite....

Poslední z našich nominovaných "sestav" - na nominačních závodech se tým umístil na bronzových příčkách. Přípravu nám zkomplikovala nedávná zlomenina nohy jedné ze závodnic, takže posledních 14 dnů je ve znamení každodenního doučování sehnaného "záskoku" (náhradnici jsme bohužel v našem klubu k dispozici neměli, takže u nás "bleskohostuje" Andrejka Bulíčková z Domyna Ivy Farářové). Jsme ale velmi rádi, že se vůbec tým bude moci ME zúčastnit - už to bude pro nás vítězství!

Trenérkou a choreografkou všech nomin. sestav je Kristýna Faktorová.

 

23. 05. 2016, 20.42:51

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist