Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kosmetický tip

80% zklidňující gel s výtyžky z alor vera a arniky od Oriflame

Aloe vera je jedna z nejdéle využívaných léčivých rostlin. Obsahuje více než sto aktivních látek, které společně tvoří bohatý koktejl výživných prvků, jejichž účinky se vzájemně posilují. Šťáva z listů má mimořádné hojivé účinky a již po staletí se využívá k léčbě popálenin. Aloe vera je jedna z nejúčinnějších látek pro udržení zdravé pleti.
• zvyšuje hydrataci pleti
• podporuje regeneraci kožních buněk
• má protizánětlivé vlastnosti, léčí poraněnou, podrážděnou a popálenou pleť a zabraňuje tvorbě jizev
• vyživuje pleť vitaminy, minerály a aminokyselinami

80% zklidňující gel s bio výtažky z aloe vera a arniky neobsahuje látky vyvolávající dráždivost pokožky, a jeho složení je přizpůsobené potřebám citlivé pleti. Šetrná péče bez parfemace s vysoce koncentrovaným obsahem bio výtažku z aloe vera ve formě 80% čistého gelu. Má zklidňující a konejšivé účinky na pleť. Poskytuje okamžitou úlevu stresované, unavené nebo mdlé pleti obličeje i těla.

Rostliny, které jsou základem řady Pure Nature, jsou pěstovány v organických podmínkách v ekologicky neporušených přírodních oblastech bez použití pesticidů a chemických hnojiv, aby zůstaly zachovány všechny jejich léčivé vlastnosti. Plody a byliny jsou sbírány ve správném období, nesmí být nedozrálé, vysušené nebo přemrzlé. Velmi pečlivě probíhá i proces získávání rostlinných výtažků. Používají se moderní šetrné technologie, aby se uchoval co nejvyšší pěsticí účinek přírodních látek.

Cena před slevou: 169 Kč
Objem: 50 ml
V prodeji od: 26. 7. 2010 (stálá nabídka)
Kód výrobku:  20163
Kategorie: Pleťová kosmetika/Emulze, gely, kúry 
Aplikace: Nanášejte v tenké vrstvičce ráno a večer pod krém pro zklidnění a zvýšení odolnosti pokožky, nebo v silnější vrstvě na citlivě reagující místa. Gel se osvědčil na sluncem spálenou pokožku (i jako maska na obličej), na citlivá místa po holení nebo kdykoliv při problémech se zvýšenou citlivostí pleti.

 

01. 08. 2010, 22.53:52

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist