Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kokosový nápoj Alpro navodí chuť Vánoc i exotiky

Alpro představuje novinku v podobě přírodního kokosového nápoje s obsahem vápníku, vitaminu D a B12. Jeho lehkou, lahodnou chuť si oblíbí děti i Kokosový nápoj Alpro navodí chuť Vánoc i exotikydospělí.

Sklenka kokosového nápoje báječně doplní pohodové chvíle blížících se vánočních svátků. Vždyť kokos a Vánoce jsou téměř nerozlučitelná dvojice!

Alpro kokosový nápoj má příjemnou, osvěžující chuť. Je nemléčný, bezlaktózový a lehce stravitelný. Je vhodný i pro osoby držící bezlepkovou dietu. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Svojí kalorickou hodnotou (20 kcal / 100 ml) a nízkým obsahem tuku(0,9 g / 100 ml) potěší i ty, kteří si udržují štíhlou linii. Je obohacen o vápník, vitamin D a B12 (každá 200 ml sklenka obsahuje 30 % denní doporučené dávky). Neobsahuje barviva, dochucovadla a konzervanty.

Jak se kokosový nápoj Alpro vyrábí?

„Alpro kokosový nápoj je vyráběn pouze z těch nejkvalitnějších kokosů. Po oloupání kokosového ořechu a extrakci kokosové vody je kokosový ořech dále zbaven skořápky, omyt a rozdrcen. Z bílé kokosové dužiny je tak přirozeně získáván kokosový krém. Krém se dále mísí s vodou, čímž vzniká základ kokosového nápoje. Nápoj je navíc dále obohacen o vápník a vitaminy. Pečlivým zkoumáním bylo zjištěno, že přidáním rýže se docílí více osvěžující chuti. Kokosová složka a s ní související příjemná kokosová chuť však zůstává dominantní,“ vysvětluje brand manažerka Alpro, Tereza Musialek Dvořáková.

Litrové balení nápoje je k dostání v prodejnách DM drogerie, Tesco, Globus a Billa za 69,90 Kč.

 

 

20. 11. 2014, 21.45:17

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist