Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Knihy pod stromeček patří

Ručně tříděný vánoční speciál Knižního webu vám pomůže vybrat ty nejlepší

Vánoce, to jsou především dárky. S tím lze zcela určitě souhlasit. Výborným dárkem je kniha. S tím lze souhlasit zcela určitě také. Jak vybrat ale tu správnou? Každým rokem vycházejí tisíce nových titulů, je těžké orientovat se, které knihy udělají radost ženám, co mužům a co třeba nejmenším čtenářům.

Internetové knihkupectví Knizniweb.cz, patřící do rodiny Euromedia Group k.s. (největší distributor knih v České republice, provozující širokou síť kamenných knihkupectví po celé České republice a taktéž největší čtenářský klub v tuzemsku – Knižní klub) vychází svým vánočním speciálem vstříc těm, kdo chtějí knihou pod stromeček udělat radost, ale nejsou si jisti, že vybrali dobře.

Co náš vánoční speciál nabízí? Ručně jsme pro vytřídili stovky titulů, které udělají o Štědrém večeru radost – můžete vybírat z knih, určených pro maminku, tatínka, pro nejmenší, můžete si vybrat z našich tipů, titulů za akční ceny či z nejprodávanějších knih roku 2010. Nechybí ani nabídka titulů pro náročné či sekce knih, určených pro seniory. Své si najde každý.

Co kromě vánočního speciálu? Akční ceny, knihy zdarma, osobní odběr

Využili jste náš vánoční speciál, prošli jste si např. čtenářské recenze či komentáře u knih a hledáte ještě něco dalšího navíc? Pak možná využijete některou našich dalších akcí – při nákupu nad 600,- Kč si můžete v nákupním košíku vybrat jednu z dalších knih se slevou 50% nebo zdarma, také můžete přikoupit některou z knižním novinek, které prvních sedm dnů prodeje nabízíme se slevou 25%, objednané zboží si můžete nechat dárkově zabalit a nechat poslat buď poštou nebo si je osobně vyzvednout na téměř dvaceti místech po celé České republice. A abychom nezapomněli – až do konce roku nabízíme přes 300 žádaných knižních titulů za akční ceny se slevou až 90%.

Nabízí vám toto vše vaše současné knihkupectví? Pokud ne, je na čase navštívit Knizniweb.cz a jeho vánoční speciál.

placená reklama

 

text: EUROMEDIA GROUP k.s. – 20. 11. 2010, 18.48:47

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist