Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Klub milovníků pralinek - dárek s nápadem a chutí nejen na Vánoce…

Vymýšlení a následné shánění „těch správných“ dárků má většina lidí spojené zejména s Vánocemi. Ale radost dárkem můžeme přeci udělat kdykoliv během roku, o to víc, pokud se jedná o něco netradičního. Představujeme vám Klub milovníků pralinek. Jako člen klubu se vy nebo vámi obdarovaný můžete těšit na 9 kusů čokoládových pralinek osvědčených i překvapivých chutí, které dorazí každý měsíc do vaší poštovní schránky. Klub milovníků pralinek na www.klubmilovnikupralinek.cz vítá s otevřenou náručí všechny nové členy, nezáleží na věku ani pohlaví.

 „Klub milovníků pralinek dbá na kvalitu svých pralinek, které jsou vyráběny ručně z nejkvalitnějších čerstvých surovin v České republice. Každý Klub milovníků pralinek - dárek s nápadem a chutí nejen na Vánoce…měsíc se členové našeho klubu mohou těšit na pralinky nových chutí, v jejichž výběru se inspirujeme aktuální sezónou. Přiložený degustační profil jednotlivých pralinek je samozřejmostí,“ komentuje Klára Frycová, chocolateir a zakladatelka Klubu milovníků pralinek.

Členem Klubu milovníků pralinek se můžete stát kdykoliv během roku s tím, že na webových stránkách www.klubmilovnikupralinek si můžete vybrat délku trvání členství -  po dobu 6 měsíců nebo jednoho roku, stejně jako jeho začátek.

V případě, že pralinky budou sloužit jako dárek, máte na výběr, jak informace o členství v Klubu milovníků pralinek předáte. Můžete buď zvolit variantu doručení dárkového poukazu, nebo zaslání úvodní sady pralinek, které následně obdarovanému osobně předáte. Vše další již bude zasíláno poštou obdarovanému.

Pralinky jsou vyráběny z belgické čokolády značky Belcolade, běžně z 55% hořké čokolády, 35% mlěčné a 29% bílé čokolády.

Více informací k dispozici na www.klubmilovnikupralinek.cz

 

23. 11. 2016, 20.11:50

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist