Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

KFC v České republice otevírá 70. restauraci!

KFC, expert na kuřecí speciality, pokračuje v expanzi a posiluje svou pozici na českém trhu. Otevírá totiž jubilejní 70. restauraci. Tato pobočka obslouží nově zákazníky z Frýdku Místku a je letošní druhou otevřenou restaurací. Díky vstupu do dalších měst oslovuje KFC nové zákazníky a přibližuje se svým fanouškům v regionech. Své příznivce si získává přípravou pokrmů té nejvyšší kvality se zaměřením na čerstvé ingredience převážně od lokálních dodavatelů pečlivým zpracováním surovin přímo v restauraci.

„Velice nás těší otevření nové restaurace a o to víc, že se jedná již o 70. pobočku KFC na českém trhu. Frýdek-Místek je městem, kde KFC doposud chybělo a jsme proto rádi, že můžeme našim lokálním příznivcům připravovat naše kuřecí speciality,“ řekl Libor Hubík, provozní ředitel KFC a jednatel AmRest, a dodal: „V expanzi budeme i nadále pokračovat. Nové restaurace budou již v našem inovovaném moderním designu, který klade důraz na otevřenost prostoru. Do konce tohoto roku plánujeme otevření pobočky KFC ještě v Kolíně.“

KFC v České republice otevírá 70. restauraci!

Restaurace KFC věnovaly peněžní dar v celkové výši 70 000 Kč a šek na tuto částku převzala z rukou Karolíny Alaxinové, marketingové manažerky KFC ČR a Libora Hubíka, provozního ředitele KFC a jednatele AmRest, paní Ivana Tykač, ředitelka obecně prospěšné společnosti Women for women a iniciátorka projektu Obědy pro děti. Projekt pomáhá dětem, jejichž rodiče si nemohou dovolit financování stravy ve školních jídelnách, aby i ony mohly chodit na obědy a měly tak zajištěnou pravidelnou a teplou stravu.

 

23. 11. 2015, 16.18:28

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist