Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kdo bude reprezentovat Česko na ME a MS ve sportovním aerobiku?

img00001.jpgimg00002.jpgimg00003.jpgimg00004.jpgimg00005.jpg
img00006.jpgimg00007.jpgimg00008.jpgimg00009.jpgimg00010.jpg
img00011.jpgimg00012.jpgimg00013.jpgimg00014.jpgimg00015.jpg

Ve sportovní hale Dubina se uskutečnil druhý nominační závod, po kterém se ti nejúspěšnější mohou těšit na reprezentaci ČR na ME ve Vídni a na MS v Moskvě.

Vítězkou v seniorské kategorii žen se stala loňská mistryně Evropy a mistryně světa (v kategorii týmů) z Aerobik klubu Louny Kristýna Zahradníčková.  „Na 1. nominačním závodě v Lounech jsem neměla úplně nejlepší formu, vím, že tam byly chyby, takže to nebylo úplně stoprocentní, ale ta forma by měla být pořád lepší a lepší. Vrchol by měl být na ME a pak na MS. Na tento závod jsem trénovala dvakrát denně – ráno a odpoledne. Měli jsme dvoufázový trénink, chodila jsem běhat, dělala kliky, …. prostě vše, co bylo v mých silách, abych se dobře umístila, což se povedlo,“ uvedla Kristýna.

V seniorské kategorii týmů ovládl stejně jako na 1. nominačním závodě v Lounech Corridor  - a to ve složení Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová a Veronika Kubíčková. Závodu se zúčastnil i ostravský tým vedený organizátorkou závodu Janou Svatošovou ve složení Anna Marie Maršová, Karolína Zastková a Tereza Sládečková. I když holky skončily až na pátém místě, přiznaly, že jsou rády, že se závody konají na domácí půdě.

Ve kategorii Adult (17 a více let) muži vyhrál Michal Váňa a páry ovládli Brenton Andreoli a Kateřina Šmejkalová. V kategoriích Aerobik a Aerobik 5 zvítězily holky z Kladna, a to týmy Aerobic Dancers Kladno a Sportovní klub MK Kladno. Ve stepu byla nejlepší děvčata z klubu Oxygen Příbram.

První místo ve věkové kategorii Junior (14-16 let) získala Tereza Kudláčková. Z mužů pak Jan Heřman, který spolu s Veronikou Šerákovou vyhrál i v párech. Nejlepší trio v této kategorii bylo ve složení děvčat Lucie Bílkovská, Markéta Mrňáková, Tereza Kudláčková z Ústní nad Labem. V kategoriích Aerobik a Aerobik 5 zvítězily holky z Fitness Center Báry a Hanky Šulcové a ve stepu byla nejlepší opět děvčata z Příbrami.

Nejlepší z dívek v kategorii Cadet (11-13 let) byla Veronika Frantová a z mužů Robert Vaněk, který spolu s Terezou Žampovou zvítězil i v párech. Trio nejlepších děvčat bylo ve složení Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Klára Kalendová, Daniela Kamešová z SA L-A-K - Fitness Center Báry a Hanky Šulcové. Kategorii Aerobik 5 vyhrála děvčata z Aerobik 5 - Sport Academy Kladno a kategorii Aerobik MOTORKÁŘKY z Fitness Center Báry a Hanky Šulcové. Ve stepu byla nejlepší děvčata z BM FITNESS Havlíčkův Brod.

Nejmladší vítězkou (8-10 let) v kategorii dívek se stala Andriana Nečasová. Nejlepším týmem byl Sport Academy Kladno ve složení Nela Linková, Tereza Filipovská a Kristýna Hájková. V kategorii Aerobik byla nejlepší děvčata z Fitness Center Báry a Hanky Šulcové a ve stepu děvčata z BM FITNESS Havlíčkův Brod.

Nejčtenější články na téma Sportovní aerobik:

  1. Fotogalerie: FISAF International European Fitness & HIP HOP UNITE championships 2012
  2. I. nominační závod Fisaf aerobic 2014 Louny
  3. Top hvězdy aerobiku a tanečního sportu 2008
  4. Fotogalerie: M-aerobik cup 2016
  5. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové letos na MČR 2015 ve sportovním aerobiku a fitness teamech opět potvrdil svou pozici jedničky ve světe aerobiku
  6. Fotogalerie: Srdečné pozdravy z Ruska
  7. Fotogalerie: Junioři na ME 2104 ve Vídni
  8. Kdo bude reprezentovat Česko na ME a MS ve sportovním aerobiku?
  9. Fotogalerie: Phar Service Aerobic Cup Open 2005
  10. Fotogalerie: Stupně vítězů na ME ve sportovním aerobiku 2014
 

text: tisková zpráva Fisaf.cz – 16. 04. 2014, 08.05:56

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist