Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Katka Karbusová Procházková: Reebok Wellness Marathon 2014

Z bohatého a hvězdného rozvrhu lekcí na Reebok Wellness Marathon 2014 jsem si vybrala ZUMBU,PILOXING a AEROBIK.  A podle mě to byla paráda.

ZUMBA klasiku s Betem a jeho týmem, kde zářila Daniela Cavojec nabitá energií, ostatně jako všichni, jsem si výborně užila.

Potom mi tak trochu vyrazila dech Viveca a PILOXING tým. Pokaždé, když mám možnost je vidět v "akci",  mě příjemně překvapí. Vystoupení bylo famózní, perfektně secvičené, bez známky zaváhání. A tak díky i sympatické Evě Kortanové.

Líbil se mi i salsation Alejandra Agula - spousta nápaditých choreografií a vtipná tečka "Holky z naší školky" se českým lidem jistě líbila.

Masala Bhangra byla určitě také výborná, ale není to úplně můj šálek kávy, a tak jsem si dala pauzu a čekala na Lenku Velínskou a Romana Ondráška. Byli skvělí! Jen mi přišlo škoda,že se jim nedostávalo takové pozornosti jako zahraničním lektorům. Těsně před jejich vystoupením totiž byla oznámena autogramiáda s Betem a plocha na cvičení se rázem tak trochu vylidnila. Ovšem ti, co zůstali a cvičili,určitě nelitovali.

Každopádně já jsem z celého dne měla velmi dobrý pocit a naplno si ho užila.Příjemně mě překvapila veliká účast cvičících ze zahraničí - kolem mě Slováci,Poláci, Němci,Rumuni… A všichni byli fajn.

Potkala jsem se s kolegyňkami, se kterými se často nevídám, a mrzí mě,že s dalšími jsem se v tom mraveništi nesešla, nebo nenašla.Takže nashledanou při nějaké další příležitosti, například na stejném místě příští rok.

Katka Karbusová Procházková: Reebok Wellness Marathon 2014

 

07. 06. 2014, 21.39:09

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist