Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kapsle Ariel All in 1 Ultra-Oxi PODS - zlepšete praní a uvidíte rozdíl

Od roku 2000 se spotřeba oděvů zdvojnásobila. Nové oblečení totiž nikdy nebylo tak dostupné. Nicméně, zákazníci si dnes oblečení nechávají pouze poloviční dobu oproti dřívějšku. 20 % z něj se likviduje, protože je poškozené, znečištěné nebo opotřebované. Pokud prodloužíme život jen jedné z pěti věcí v evropských šatnících o pouhých 10 %, zachráníme 6,4 miliónů tun oblečení ze skládek. 

Kapsle Ariel All in 1 Ultra-Oxi PODS - zlepšete praní a uvidíte rozdíl

Špína přitahuje další nečistoty. To je hlavním důvodem opotřebovaného a zničeného oblečení. Naše šaty se časem kvůli směsici viditelných i neviditelných skvrn stávají mdlé a zašedlé. Průměrný člověk denně vyprodukuje 20 g tělesné špíny a 1 litr potu a to vše končí na oblečení. 
Když nečistoty neodstraníme správně, vlákna tkaniny na mikroskopické úrovni zůstanou lepkavá a skvrny viditelné. V průběhu času celý mechanismus funguje jako lepidlo, které stále zviditelňuje skvrny.  K odstranění těchto nečistot hned při prvním praní je zapotřebí účinného pracího prostředku. Proto byly vytvořeny kapsle Ariel All in 1 Ultra-Oxis rychle se rozpouštějící tenkou vrstvou, která uvolňuje čistící aktivní látky od začátku praní i v průběhu celého pracího cyklu, a navíc funguje i při nižších pracích teplotách. 

 

21. 10. 2019, 21.15:17

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist