Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kámen, nůžky, papír

Losujeme, střiháme o ledacos a přitom si ani neuvědomujeme, jaký náročný sportovní výkon podáváme. V málokterém sportu potřebujeme skloubit tak velkou dávku psychické odolnosti, fyzické připravenosti, dokonalého taktického plánu jako v královské střížbě.

Skifař Ondřej Synek, lyžař Tomáš Kraus, motocyklový závodní Lukáš Pešek, biatlonista Michal Šlesinger nebo krásná snowboardistka Eva Samková. Známé sportovní hvězdy, ale i desítky bezejmenných budou 18. května v Praze v Beachklubu Ládví bojovat o historicky první medaile a 10.000 Kč v závodu mistrovství světa v kámen, nůžky, papír (world championship cutting). Organizátoři mistrovství burcují pasivní televizní diváky k účasti: „Vyhrát může každý, i ty se můžeš stát mistrem světa! Světový titul ještě nebyl tak blízko! Pojď to zkusit a vyhraj prémii 10.000 Kč!“

Načasování turnaje těsně před začátkem olympijských her v Londýně není náhodné. Popularita střižby stoupá na všech kontinentech a mistrovství světa je tak logickým krokem, jak ještě zvýšit mediální pozornost a dostat střižbu do Baku na LOH 2028 jako ukázkový sport.

Beachklub Ládví o.s.
Chabařovická 4
Praha 8
www.strizba.cz

 

09. 05. 2012, 17.22:03

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist