Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kam ještě vyrazit na poslední chvíli na vánoční trhy

Pokud se chcete vydat za hranice všedních dní, ale třeba i za státní hranice a ochutnat předvánoční čas u našich sousedů, nabízíme vám dva zajímavé tipy, které ještě zaručeně stihnete.

ilustrační foto: Bonn

Vánoční trhy v Trevíru

Každý rok znovu a znovu katedrála a hlavní náměstí v Trevíru utváří kouzelné pozadí tradičním malebným vánočním trhům. Letos až  do 22. prosince nabídne 95 ozdobených dřevěných stánků svůdné aroma koření, bílého i červeného vína, cukroví a dalších tradičních pochutin. Všechny produkty tady vždy prodávají pouze místní dodavatelé.

Moselský vánoční trh 

Až do 8. ledna 2012 se v Traben-Trarbachu koná poprvé jedinečná vánoční událost „Moselský podzemní vánoční trh“. Návštěvníci se mohou vydat do mystického přítmí tzv. Vinotropolis – do sítě historických vinných sklípků v podzemí Traben-Trarbachu a vychutnají si tam první a jediný podzemní vánoční trh na téma víno – požitek - kultura. Vyvcholením místních vánočních trhů budou podvodní degustace vína v Moselských lázních 18. prosince. Na návštěvníky čeká degustace pod termální vodou. Šest potápěčů má možnost posadit se na židli ke stolu a v průběhu dvou hodin ochutnat pod vodou až pět různých vín.

Tip

Do oblasti Porýní se rychle a pohodlně dostanete s nízkonákladovou společností Germanwings, která létá denně z Prahy do Kolína nad Rýnem / Bonnu.

 

14. 12. 2011, 08.15:24

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist