Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kalendář s Vlaďkou Erbovou a Tomášem Řepkou podpoří nadaci Rakovina věc veřejná

Ve čtvrtek 8.12.2011 proběhl v nově otevřeném showroomu VIP nábytku slavnostní křest Piklio kalendáře 2012 nadace Rakovina věc veřejná nadace pro výzkum rakoviny. Na křtu nechyběli ti, kteří se na realizaci kalendáře podíleli, přítomni byli rovněž zástupci Nadace a také mnoho hostů z našeho společenského života. Výtěžek z prodeje kalendáře bude poukázán na konto Nadace RVV a použit na výzkum léčby rakoviny.
Příjemná atmosféra podtrhla lidský rozměr kalendáře

Rakovina věc veřejná

Jednou z mnoha aktivit, kterou nadace Rakovina věc veřejná realizuje, je již tradiční vydání kalendáře, jehož výtěžek je určen na výzkum léčby rakoviny. Letos se tváří kalendáře stala nejen modelka Vlaďka Erbová, která je zároveň tváří a patronkou celé Nadace, ale také její partner fotbalista Tomáš Řepka. Oba se aktivně se podílejí na podpoře projektů, které Nadace RVV pořádá.

Slavnostní křest Piklio kalendáře nadace Rakovina věc veřejná se konal v příjemné atmosféře nově otevřeného showroomu VIP nábytku, který poskytl své prostory již na focení kalendáře. Po uvítání příchozích hostů, kteří měli možnost si celý showroom prohlédnout a využít zvýhodněného nákupu nábytku a doplňků se moderování již tradičně ujal Jan Musil.  Pohovořil a důležitosti výzkumu léčby rakoviny a poté postupně přivítal na pódiu hosty, mezi kterými nechyběli ti, kteří se na kalendáři podíleli. Přivítal i ředitelku nadace Rakovina věc veřejná Renatu Hilšer Grmolenskou.

Rakovina věc veřejná

Křest kalendáře

Hudební produkcí večer zpříjemňoval talentovaný zpěvák, vítěz třetí řady Česko hledá superstar, Zbyněk Drda. Ještě než se dostalo na samostatný akt křtu, prezentovali se na podiu partneři nadace Rakovina věc veřejná, kteří podpořili tento projekt. Byli jimi zástupce společnosti ČP ZDRAVÍ, Miloš Panýr a zástupkyně Attractive hubnoucího a estetického centra, Lucie Winklerová a společně předali šek ve výši 75.000 Kč. Novým partnerem nadace je společnost Sakury, výrobce originálních a léčivých skleněných pilníků. Její majitelka, Zuzana Škutchanová, zakoupila obraz z loňské kolekce fotografií v hodnotě 5.000 Kč.

Hlavní hvězdou večera byla Vlaďka Erbová, která kalendáři propůjčila svou tvář, společně se svým partnerem Tomášem Řepkou. Zatímco Vlaďka jako zkušená modelka neměla s nafocením větší problém, Tomáš se novinářům přiznal, že ho práce před objektivem bavila, ale že netušil, jaká za tím stojí práce. A aby se během focení uvolnil, muselo dojít i na nějaký ten alkohol. Pokřtít samotný kalendář a stát se tak kmotrem, toho se zhostila přítelkyně obou hvězd, Eva Decastelo. Ta neskrývala nadšení pro všechny fotografie. Autor fotografií fotograf Jan Tůma, dorazil později, proto se samotného křtu neúčastnil. Pokřtít kalendář ale přišla kadeřnice vlasového studia Bomton, Jan Kabourková. Všichni společně popřáli kalendáři hlavně prodejnost, díky které nadace získá co nejvíce financí na výzkum protinádorových léčiv.

Závěr večera patřil losování výherních lístků o věcné ceny, které si v průběhu večera hosté mohli zakoupit. Celkem bylo vybráno 15.000 Kč, které předala do rukou ředitelky nadace Renaty Hilšer Grmolenské a Vlaďky Erbové majitelka VIP nábytku Michala Hlaváčková.

 

13. 12. 2011, 09.09:55

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist