Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kajča Jarošová: Tip pro lektory, jak být viděn a nalezen svými současnými i novými klienty

Už se pomalu blíží konec prázdnin a to pro spoustu lidí znamená plánování rozvrhu. Ať už školního, pracovního nebo toho cvičícího, každý se snaží co nejlépe využít svůj čas naplno. Pro lektory a fitness centra to představuje jeden z nejnáročnějších úkolů z celého roku - dát dohromady rozvrh.

Kajča Jarošová: Tip pro lektory, jak být viděn a nalezen svými současnými i novými klienty

Já osobně už tak měsíc předem neustále kombinuji, plánuji a znovu a znovu překopávám všechny svoje nabídky. Různé lekce, časy, místa a-  teď pro co se rozhodnout nejdříve?! Jde si to vůbec nějak usnadnit?

Ještěže tu máme Marcelku a Aerobic. cz, kde je pro nás už dlouho zavedený systém registrování instruktorů. Kdo by ještě náhodou nenarazil na tuto bezplatnou vychytávku, tak hurá na to!

Stačí se jen zaregistrovat, nahrát fotku, doplnit některé údaje o absolvovaných kurzech a už jste tam.

Mně přijde nejlepší možnost vložení aktuálního rozvrhu, kde se může zadat název, čas i místo cvičení. Pak už stačí jen přeposlat cvičenkám odkaz a domluva na další spolupráci je mnohem jednodušší. Nehledě na to, že většina klientek už má instrukce z konce školního roku a občas se během prázdnin podívá na profil, jestli tam už náhodou nejsou nové informace, které může každý instruktor kdykoliv přidávat.

Jakmile už je rozvrh trochu více vyjasněný a někde je potřeba vyplnit poslední volné místečko, není nic jednoduššího než si otevřít pár profilů, kouknout se na specializace, časové rozvrhy a vybrat si přesně toho, koho zrovna potřebujete.

Přeji hodně štěstí při vytváření profilů, úspěšném hledání toho správného lektora. ale hlavně do celého nového cvičícího roku!

 

27. 08. 2016, 15.02:59

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist