Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kajča Jarošová: Stále lepší a lepší LITEX AEROBIC SHOW

Právě jsem dorazila z jedné z mých úplně nejoblíbenějších fitness akcí v ČR. Litex aerobic show v Litomyšli byla už po jedenácté naprosto vyprodaná a není se čemu divit, je totiž pořád lepší a lepší!

Všichni smekáme před úžasným organizátorem Karlem, před špičkovými prezentéry a štědrými sponzory. Všechno tu jde jak po másle, na každém kroku k tomu všemu ještě dostáváme krásné dárečky všeho druhu (od výživné snídaně až po bezvadné boty! ) - a to všechno v tak pohodové atmosféře. Letos se nám trošku pozměnil rozvrh a myslím,že jsme si tak přišli všichni na své, bylo tolik zajímavých lekcí, že snad každý musel cvičit až do úplného konce!

Fotogalerie: Litex aerobic show

Fotogalerie: Litex aerobic show

První lekci odstartovali naše brněnské jedničky Lenka Velínská a Roman Ondrášek s lekcí Aerobicmania. To byla nádhera! Lenka výborně učila, Roman se zase postaral o skvělou show, když běhal mezi námi a my všichni snad skoro lítali. Krásná finálová hudba už jen podtrhovala všechny ty  skoky, otočky, paže a hlavně obrovskou energii.

Hned poté přišla na řadu Lucie Tvrdoňová a Vilém Matyáš se Zumba fitness. Tentokrát se zumba rodinka už dál nerozrůstala a na pódiu si to užívali jen oni dva. Všichni nadšeně cvičili nebo si skočili na výbornou kávu, spoustu ochutnávek a pro další dárečky.

Na tomto kongresu je super, že je neustále co dělat. V přestávkách mezi cvičením jsou různá vystoupení, modní přehlídka, masáže, občerstvení nebo tombola, ve které vyhrává opravdu každý.

Třetí hodinu Dance sensation měla Zuzka Švíková a bylo to něco neuvěřitelého! Zuzka je živel, který nejde zastavit. Má tolik energie a když se to spojí se super metodikou, hudbou a choreografii, tak je to vyloženě špičkové.

A pak už přišel Milan Ondruš a Disco dance. Tyto lekce zbožňuju, i když jsem vždycky z některých house, reggae kousků pěkně zamotaná a nevím, jakou nohu zrovna jdu, ale Míňo to občas taky neví, tak se to asi až tak neřeší. Byla to hrozně pohodová, vtipná, sexy, ale hlavně pozitivní lekce, stejně tak jako Míňo. Super!

Pátá lekce Total body s Romanem byla jedním slovem vyčerpávající. Roman se na nás zas vyřádil a vymyslel tak skvělou choreografii, že jsem pak ani nemohla vyjít do schodů. O to tu samozřejmě jde, takže jsme s nadšením klikovali, vzporovali a další squat už byl jen třešnička na dortu. Pak už jsme si řekli, že nemůže být hůř a Roman tam ještě elegantně přidal rychlé tempo, jacky a vysoké výskoky. Ale nakonec jsme to všechno zvládli parádně.

Nádherně vyřízené jsme se odplazili na pauzu a nebo na další skvělou lekci, tentokrát Zumbu s Janou Uhlířovou, Petrou Tojmarovou a Lucii Tvrdoňovou. Všichni ještě stále měli dost energie a tak spokojeně tancovali na chytlavé písničky a užívali si to přesně tak, jak by se na takových akcích užívat mělo.

Pak už přišla na řadu předposlední lekce - Litex dance show, kde se vyřádili dva naprosto odlišní lektoři Zuzka a Milan. Člověk by řekl, že ti dva se nemůžou nikdy domluvit, ale ono to jde - a dokonce to jde výborně. Krásná sestava, kam Zuzka dodala propracovanou metodiku a Míňo zas svůj jedinečný pozitivní elán. Dvojka, jak má být.

Osmá hodina a už úplně poslední lekce byl velice ladný, příjemný Pilates dance s Lenkou. S ní se vždycky tak krásně protáhneme, že ani nevíme, jak a už nás nic nebolí. Do toho lehké, spíše už jen stabilizační posilování, které skvěle postaví na nohy a my můžeme vyrazit domů.

Celý den jsem si každou chvilku říkala: Tak to byla zaručeně ta nejlepší lekce, ale těch nejlepších lekcí bylo dnes tolik, že si to netroufnu hodnotit. Jedna byla skvělejší než druhá.

Neřekla bych, že je možné na Litexu ještě něco vylepšovat, ale ono to vždy ještě o kousek jde!

 

16. 04. 2016, 17.16:23

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist